Prosze pomóc mi przetlumaczyc dialog

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam moglby ktos mi przetlumaczyc krotki dialog Prosze o pomoc

Pourquoi est-ce que vous venez ici?
C est le cafe le plus sympa de la ville. Alors a la sortie du lycee on vient directement ici pour discuter entre nous
Il y a un menu special lyceen, c est super
Moi, je vais souvent a la cantine mais le menu ne me plait pas toujours alors je viens ici Ils ont les meilleurs sandwichs d Orleans
Nous on vient pour boire un cafe apres le repas La serveuse est une copine. On discute avec elle
Et le patron nous aime bien. Alors on parle de nos problemes
Pourquoi est-ce que vous venez ici?
Dlaczego przychodzicie tutaj?

C est le cafe le plus sympa de la ville. To najsympatyczniesza kawiarnia w mieście.

Alors a la sortie du lycee on vient directement ici pour discuter entre nous
A więc po wyjsciu ze szkoły ( z liceum) przychodzimy tutaj,żeby porozmawiać.

Il y a un menu special lyceen, c est super
Jest tutaj specjalne menu dla licealistów, to jest super.
Moi, je vais souvent a la cantine mais le menu ne me plait pas
>toujours alors je viens ici Ils ont les meilleurs sandwichs d Orleans

Ja często chodzę na stołówkę , ale menu mi nie odpowiada i dlatego przychodzę tutaj. Mają najlepsze kanapki .Przychodzimy tutaj żeby napić się kawy po jedzeniu. Kelnerka jest naszą koleżanką .Rozmawiamy z nią.
I szef nas bardzo lubi. A więc mówimy/rozmawiamy o naszych problemach.
Dzieki wielkie
Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia