błagam o pomoc! ;(( mam niewiele czaszdesperowana.

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

witam. mam ogromną prośbę. chciałabym, aby ktoś pomogl mi napisac list. a w zasadzie, kilka zdann, bo czesc mam. postaralabym sie sama, jednak chwile temu przypomnialam sobie o zadaniu, a dzisiaj 23.00 wyjezdzam na drug i koniec polski na pogrzeb mojej babci i potrzebuję, aby ktos jak najszybciej napisal. (najlepiej na jutro do polnocy, bo kolo tej pory bede w domu a praca domowa jest na poneidzialek).

otoz:

nous, le groupe 1) MŁODZIEZY UCZĘSZCZAJĄCEJ DO LICEUM OGOLNOKSZTLCACEGO, on veut organiser projet ekologique dans notre ville

2) JEGO CELEM est la protection l'environnement naturel. (tu mam wymienione co mozna zrobic, tylko to zdanioe potrzebuję ----->) 3) REALIZACJĘ TEGO POMYSŁU OBEJMUJE

3)PODJĘLIŚMY SIĘ TEGO ZADANIA

4)CIESZYĆ SIĘ Z PIĘKNA PRZYRODY

jest też podpunkt, ktorego nie rozumiem i nie potrafię rozwinąć w zaden sposb
5) - podkreśl dobrą politykę miasta w zakresie ochrony środowiska (pomocy, wymyslcie cos po fr, bo ja nie wiem, co tu napisac zupelnie)

i ostatbnie

6) Mesieur, nous nous permet de vous adresser Z PROŚBĄ O POMOC FINANSOWĄ et POMOC W PROPAGOWANIU PROJEKTU

7)

Z REALIZACJI WYNIKNIE WIELE KORZYSCI par exemple (tu mam)

Błagam o pomoc.