Bardzo prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Czy mógłby mi ktoś przekochany przetłumaczyć ten tekst?

Chcę spędzić wakacje w Hiszpanii bo bardzo lubię ciepłą pogodę i interesuje mnie kultura tego kraju. Zatrzymam się u koleżanki która mieszka w Hiszpanii. Chcę tam pojechać z moją mamą. Będę się opalać i kąpać w morzu. Mam nadzieję, że poznam nowych ludzi i pójdę na imprezy gdzie będę tańczyć. Spróbuje nowych potraw których nie ma w Polsce. Na tych wakacjach odpocznę i wyśpię się. Pojdę na zakupy i kupie sobie dużo pamiątek. Nauczę się podstaw języka hiszpańskiego. Zrobię dużo zdjęć.
"Ba mhaith liom a chaitheamh ar saoire sa Spáinn mar is maith liom an aimsir te agus tá mé suim i gcultúr na tíre seo agam. Beidh mé ag fanacht ag cara atá ina chónaí sa Spáinn. Ba mhaith liom dul ann le mo mamaí. Tá mé ag dul a sunbathe agus snámh san fharraige. Tá súil agam bualadh le daoine nua agus téigh go dtí páirtithe i gcás Mé rince. Bain triail as miasa nua nach bhfuil sa Pholainn. Beidh Ar na laethanta saoire sosa agus roinnt codlata a fháil go. Beidh mé ag dul ag siopadóireacht agus carn a lán de cuimhneachán. Beidh mé ag múineadh na bunghnéithe an teanga sa Spáinnis. Feicfidh mé a dhéanamh go leor de na pictiúir."

Nie musisz dziękować, cała przyejmność po mojej stronie. Chociaż może być troche kalek z języka polskiego ale myślę że będzie OK. ;)
@ewewew
to nie jest francuski, nie przepisuj tego
@ComteMichel
nudzi ci się, gimbusie?
Bardzo szlachetne, zielonosiwy. Jeżeli ewewew nie jest w stanie nawet rozpoznać języka francuskiego bez Twojej nieocenionej pomocy - to ... o co w ogóle chodzi?! "Gimbusie"??? Nie rozumiesz, że ideą było raczej przesłanie pod tytułem "Zadania domowe odrabia się samemu"??? A skoro oskarżasz innych o nudzenie się - gdzie jest tłumaczenie właściwe dla koleżanki? Dlaczego go tu jeszcze nie widzimy??
edytowany przez sommeil: 12 kwi 2014
nic nie usprawiedliwia tego nieśmiesznego żartu, który mógł tylko zaszkodzić. Jeżeli gość chce pomóc, to niech po prostu napisze żeby ewewe wkleiła swój tekst i tyle.
Nic nie usprawiedliwia oszustwa w postaci nieodrabiania zadań domowych...
Widzę że kolega złośliwy pomylił poziom dyskusji z kwejkiem. Jeżeli koleżanka chce żeby robić za nią zadania domowe to są do tego strony np. zadane.pl i tam nie ma problemu. Tu jest forum do NAUKI a nie PISANIA ZADAŃ. :)) pozdrawiam i polecam na przyszłość http://tinyurl.com/oqtlyda
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka