Błąd w ćwiczeniu na rodzaj przymiotnika.

Temat przeniesiony do archwium.
Dzieńdobry,
Skrypt strony ma problem z ćwiczeniem na rodzaj przymiotnika.
Tym, w którym należy wybrać poprawną odpowiedź, pierwsze zdanie to: Mon amie a un enfant, qui est trés vif.
Jest jakiś problem ze zdaniem o znanym malarzu i ćwiczenie nie chce się sprawdzać (wyskakuje błąd strony).

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poprawianiu!
Kasia
Proszę o sprawdzenie teraz.
Teraz działa.

Może warto by było znaleźć kogoś kto by się zajął korektą tych waszych ćwiczeń w ramach ulepszania serwisu? Bo są ćwiczenia z wybieraniem odpowiedniego rodzajnika (określony/nieokreślony), a później w ćwiczeniu z rodzajami znajduję taki kwiatek: "Une candidate à ce poste devrait être compétente"
Kto to pisał? Jakiś studenciak z Koziej Wólki czy innej osady śródleśnej?
Nie wiem dlaczego w kilku ćwiczeniach w języku francuskim mimo mojej dobrej odpowiedzi w "sprawdzeniu" jest ona skreślona.
podasz jakiś przykład?
Zauważyłam, że jako błędne są uznawane odpowiedzi gdzie trzeba użyć apostrofu np. j'ai, l'avion, i.t. p
L’apostrophe a traditionnellement la forme d’une virgule placée en hauteur.
(...)
En raison des contraintes techniques des claviers (...) elle est très souvent tracée comme une barre verticale droite dans les documents informatiques.
(...)
Selon les usages des typographes, l’apostrophe dactylographique ne devrait pas être employée et, par exemple, pour Lacroux, ce « n’est pas une apostrophe. […] Ce n’est typographiquement rien »


(za wikipedią)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka