nowy delf/dalf - kiedy sesje?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam po raz pierwszy na tym forum:) Pytanie jak w temacie, nigdzie nie mogę znaleźć informacji, chodzi mi o Warszawę. Z góry dzięki za odpowiedź.
dzwoniłam dziś do Instytutu i Pani mi powiedziała, że pierwsze sesja jest na przełomie stycznia i lutego lub coś koło tego ( jeszcze dokładnie tego nie wiadomo ), a terminu następnej trzeba szukać na stronie www.ciep.fr. ja niestety nie znalazłam. może jakoś niedokładnie szukałam. pozdrawiam
Dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam
sprawdz sobie terminarz na stronie np. www.af.gda.pl,to stronka gdanskiego alliance francais,zawsze tam byly,pozdro
Wydaje mi się , że 24 stycznia, bo mam wydruk z Aliance Francais
Jaka szkoła w Bydgoszczy organizuje kursy przygotowujace do nauki jezyka francuskiego w szkole? Interesuje mnie jakie sa potrzebne certyfikaty, uprawnienia zeby nauczac języka fransuskiego w szkole średniej , gimnazjum.
phiii dzisiaj zeby uczyc musisz skonczyc filologie. po certyfikatach sa marne szanse:/ (prawie nie ma zadnych)lepiej od razu zdawac na filologie niz tracic czas na kursy.... aw bydgoszczy jest kolegium jezykowe... jednak tez nie polecam.... lepiej zdawac na jakis uniwersytet lub akademie pedagogiczna... zawsze te szanse sa wieksze
Dzieki serdecznie, a dlaczego odradzasz kolegium jezykowe w Bydgoszczy? A według Ciebie jakie szkoły wyzsze ciesza sie dobra opinia w Polsce (najlepij jak najblizej Bydgoszczy)?
hmm no coz... nie mowie ze to kolegium jest zle bo jest calkiem dobre... chodzi tylko o to ze teraz liczy sie papierek z jak najlepszej szkoly... wec jezeli pracodawca bedzie mial absolwenta umk i KJw bydgoszczy ... to na 99,99% wybierze umkowca.
hmm szkoda ze na UKW nie ma romanistyki...bo to juz byloby cos... rtadze ci pomeczyc sie i isc na umk... w naszym otoczeniu pracodawcy chca tylko umkowcow ... wiem z doswiadczenia...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa