wrazenia po rozszerzeniu!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 208
A ja zapomniałam w pierwszej gramatyce o Subjonctif, ale tak to ok.
A ostatnie w czytaniu?
w ktorym byl subjonctif bo juz nie pamietam ;/

n'y vas pas powinno byc raczej ^^
W tym o Lawendzie?
Ja dałam B, tu własnie nie wiedziałam aż w końcu zaznaczyłam o tym idnustre cos tam ;))
A Monet zaznaczyłam o tych dwóch dziełach ale to kompletnie nie mam pojęcia;)
jesli chodzi o to, z tego zzadania co bylo (aby przeczytal) to mozna rownie dobrze DE LIRE wpisac moim zdaniem i nauczycielki.
ostatnie w Monet tez o dwoch dzielach dalem
Też mam DE LIRE i N'Y VAS PAS
W ostatnim mam inaczej:(
Ja jak na razie jestem zdołowany... Porobiłem takie głupie błędy ;/ Pisałem rozprawkę, słuchanki były trudne. Szczególnie irytował mnie fakt, że dziewczynka, która obsługiwała ludzi w restauracji strasznie niewyraźnie mówiła. Tekst o Monet - koszmar. O lawendzie był lepszy. Co do chleba, miałem kilka wątpliwości, ale sam tekst nie był najgorszy.
oo bo ja też mam de lire:)
i "N'y vais" :D:D:D ahh no zdarza się każdemu;)
Wiadomo:):(
A nie powinno być 'pour lire' ? A z tym aller to dałem d**y - napisałem ne vas pas là (nie wiem, co mnie pokusiło)
Tobie w gramie za 0.5 pkt, mi w czytaniue za 1pkt XD czekam na wyniki kurde... szybko dawac je cioty z cke... spartolilscie mi humor do 30 czerwca
a nie orientujecie się może, czy sprawdzają, jeśli ktoś nie napisze numeru wypracowania, które wybrał....?
resztę sami sobie dopowiedzcie...:(
wiesz co, ja zaznaczylem przy oddawaniu bo mi sie przypomnialo... slyszalem, ze egzaminator powinien cie upomniec i kazac ci zaznaczyc... tak to nie beda raczej sprawdzac...chyba ze weryfikator (czyli ten co sprawdza ostatni) sie zlituje :)
A będą przykładowe wyniki?
A właśnie jak ten chleb ? Tu mi sprawił trochę problemu.
Jakie macie odpowiedzi ?
mam il fait parti, industrielle, des appels
Zaliczą, jeśli wyraźnie widac o czym pisałas.
egzaminator też człowiek, na pewno Ci sprawdzi, głowa do góry!
głupi żeby przez taką pomyłkę stracić tyle punktów. Myśle że często to się zdarza i zaliczają bo im szkoda uczniów. Na pewno trafisz na fajnego, które sans hesiter sprawdzi Ci:)
ja zaznaczylem appelations, bo pozniej byl bodajze przymiotnik w rodzaju zenskim, miedzy tymi dwoma sie zastanawialem ^^
Mam des appelations, bo tam było DiversEs. Ale nie wiem
ja też właśnie :D
No właśnie:)
też tak mam z tym chlebem.
załamka, jeśli mi tego nie sprawdzą...
przez własny błąd...
SPRAWDZĄ!!!!!!!
mi także poszło tragicznie ze słuchu... ;/
pierwsze mam FVVVF
drugie EBGCF
trzecie same D i C naprzemiennie prawie
;/
na pewno appelations, kurczeeee a zwracałam uwagęna to E,ale jak zywkle musiałam kombinować jenyyy....
Nie ma innej opcji!
pamietam z 3 sluchania tylko ze chodza do tej samej klasy i ze przed spotkaniem sie to chodzi na poczte xD to zaznaczylem reszty nie pamietam ;d
Jook, ja chyba w tym trzecim podobnie?!
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 208

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia