towarzystwo przyjazni polsko-francuskiej

Temat przeniesiony do archwium.
czy wiecie cos na temat poziomu kursow jezykowych w Towarzystwie przyjazni polsko-francuskiej w Warszawie?
poziom jest extra, zaczęłam od zera. szkoda tylko że ludzie zapisują się na kurs a potem nie przychodza i rozwiazali mi piatkowa grupe. teraz musze chodzic w soboty....szkoda, ze ludzie maja takie małe rozumki, jak mawiał Kubus Puchatek.
poxzdrawiam
czsec Annita, mam nadzieje, ze nie mowisz o tym kursie od 18:30 dla poczatkujacych, bo jezeli tak to wlasnie planowalam sie na niego zapisac i rozmawialam nawet na ten temat z Pania z tppf w piatek.
No i ci ja teraz zrobie????
hej

a ja mam pytanie gdzie znajduje sie to towarzystwo przyjazni polsko-francuskiej? Ja chodze do l'atelier de francais przy francuskiej izbie hadlowej, jestem w grupie dla poczatkujacych w piatki od 15.30 do 17.55 i jestem bardzo zadowolona, polecam. L'atelier znajduje sie przy placy trzech krzyzy 18, o ile dobrze pamietam
zapomnialam dodac, ze grupy sa male, w mojej jest np.5 osob, a z tego co wiem to moze byc tylko do 8, dla mnie to sie liczy

pozdrawiam
L'Atelier de Francais zmieniło siedzibę: ul. Bracka 25, obok Traffic Club, V piętro.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe