Do zobaczenia w Lyon

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |
W październiku jadę do Lyon. Zamierzamy zostać tam na stałę. Chętnie skontaktuje się z osobami, które mieszkają w Lyon, zwłaszcza tymi, które posyłały tam do szkoły dzieci. Pozdrawiam
Violka
Witam mieszkam w Lyonie od roku. Dzieci narazie nie mamy ale do rozmów i spotkań zapraszamy.
Pozdrawiam serdecznie
no to zanim sie osiedlimy chcemy zrobić rekonesans. Jedziemy na zwiady:)
Będziemy w Lion od 19 ttego października do 25....
szukamy noclegu dla czterech osób. Chętnie się spotkamy, jesli ktoś ma ochotę:)
marMari jak możemy się skontaktowac.
Spotkac. Zapraszam.
nie wiem...chyba podam maila:)
[email]
Pozdrawiam
Od 2 miesiecy mieszkam w Lyonie,a dokladnie w Tassin i bardzo chetnie sie umowie na pagaduchy przy drinku.
Pozdrawiam,
Anka
WITAM MAM OGROMNĄ PROŹBĘ
POTRZEBUJĘ KONTAKTU DO DOBEREGO GINEKOLOGA W LYONIE NAJLEPIEJ BY BYŁA TO KOBIETA.
I MOŻE JESZCZE DOBREGO LEKARZA OGÓLNEGO....A MOŻE KTOŚ ZNA POLSKICH LEKARZY?
BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA INFORMACJE...POZDRAWEIAM SERDECZNIE
ale się cieszę, że w końcu znalazłam aktualne forum. Jak na razie jestem w polsce na małych wakacjach , ale ponownie wracam do Lyon za dwa tygodnie i bardzo chce poznać polaków. No, ale przyznam nie jest to łatwe. mój mail [email] no ja też była bym wdzięczna co do ginekologa.:)
ja mieszkam w Lyonie już od roku czasu. Znam kilku Polaków tu mieszkających, ale jak zdążyłam już zauważyć Polacy jakoś się nie integrują na obczyźnie.
no własnie tego doświadczyłam ... Czemu tak jest ? Bo jakoś za bardzo tego nie rozumiem. No, ale jeśli nie to ok.
Może dlatego ze bylo lato ludzie na wakacjach basenach nie mieli casu na "nowe znajomosci" moze teraz jesienia im sie bedzie nudzic... Jestem za tym zeby zorganizowac jakies spotkanie i wyskoczyc na piwko [gg] . Pozdrawiam :)
Witam wszystkich serdecznie :)
Od roku mieszkam w Lyon-ie. Chętnie poznam Polaków, spotkam się na pogaduchy:)
Mam nadzieję,że znajdą się zainteresowani nawiązaniem kontaktu.
Mój e-mail: [email]
Pozdrawiam:)
Klaudia
Witam wszystkich:)
Mieszkam w Lyonie 8 od sierpnia tego roku,mam 36 lat,nie pracuje i chetnie poznalabym inne osoby,zamierzam wziac sie za francuski,moze wspolnie bysmy sie mogli uczyc,lub od czasu do czasu zrobic wypad na miasto.
Ale teraz mam prosbe,jak juz pisalam nie znam francuskiego a 27listopada mam spotkanie w pole-emploi na 10 rano,wykorzystywalam szwagierke jako tlumacza,ale poniewaz ona nie ma szansy sie zwolnic tego dnia z pracy mama pytanie.
Czy jakas dobra dusza nie wybralaby sie ze mna tego dnia na spotkanie?Nie znam tu wielu osob i nie wiem kogo moglabym poprosic o pomoc
Witam marchecia75 ja też mieszkam w lyonie 8 niedaleko Mermoz mam 34 lata narazie nie pracuję...chodzę na kurs....podstawowy ale niedługo kończę.
Niestety w spotkaniu w pole-emploi jeszcze nie mogę pomóc jestem tu od ponad roku.
Pozdrawiam serdecznie.

Heh, W pole emploi poradzilam sobie z jednym znajomym,skierowali mnie na kurs ktory dla czlonkow EU nie jest dostepny-zero komentarza,dodam tylko,ze od wrzesnia jest to juz 3 kurs w ktorym nie moge uczestniczyc,idzie sie zalamac.Kolezanka pisze mi prosbe o zmiane prowadzacej mnie osoby w pole emploi,moze to cos pomoze,kobieta jest na maksa wredna.zaloze sobie gg to moze ktos bedzie chetny pogadac? jak zaloze to podam numer.Do uslyszenia
cześć Marchewcia jestem ciekawa jaki to kurs ja czekałam na kurs prawie rok.....również osobę prowadzącą w PE mam beznadziejną...jestem zappisana w 8 eme. To prawda idzie się załamać .
Jutro mam egzamin ustny ....zobaczymy jak będzie. Pozdrawiam serdecznie. Mój nr gg 1[tel]
marMari- i jak tam po egzaminie? :) Ale ci zazdroszcze tego kursu,moze w koncu i mnie gdzies posla,bo juz kota dostaje od siedzenia w domu :D Ja tez jestem zapisana w 8-ce ,pewnie mamy te sama prowadzaca-Moja ma na imie Beatrice (nazwiska ni podaje hehe) Moje GG-45533353, niedawno zalozylam :D Pozdrawiam Lyonczykow :D
cześć marchewcia75
JUZ PO EGZAMINACH ....BYŁY ŁATWE ALE DUŻO STRESU
PROWADZĄCĄ MAM INNĄ ALE POLE EMPOI W 8 EME HI HI
ŚLĘ POZDROWIENIA I JUŻ SZUKAM CIĘ NA GG
DZIŚ KONCERT ŚWIĄTECZNY CHÓRU Z KRAKOWA ( crypte de la Basilique de Fourvière au concert de Noël,)
20.30
Hej mieszkam w lyonie a wlasciwie venissieux kolo lyonu 8 moja corka zaczela tutaj szkole chetnie pomoge i bardzo chetnie znajde polska kolezanke dla mojej corki.fajnie byloby poznac polki mieszkajace kolo mnie.szukam tez polskiej fryzjerki czekam na odp [email]
edytowany przez ewelinamouelhi: 19 gru 2012
Dziewczyny co sie zadna nie odzywa moze sie spotkamy na kawke?
Szukam dziewczyny – w wieku 35-40 lat, polki mówiącej po francusku …choć trochę dla mojego francuskiego kolegi. Sympatycznej, miłej, spokojnej raczej domatorki mieszkającej w Lyonie lub w jego okolicach.
Osoby, które chcą się więcej dowiedzieć, poważnie zainteresowane proszę o kontakt mail: [email]
Hej dziewczyny potrzebuje polskiej fryzjerki i dziewczyny do przedluzania rzes
Hej Hej :)
Znam Polską Fryzjerkę :) Bardzo sympatyczna i miła kobieta. Ładnie obcina włoski i koloryzuje:)
Serdecznie polecam:

NEW LOOK
SALON COIFFURE & ESTHETIQUE
73, COURS TOLSTOI- 69100 VILLEURBANNE
TEL. [tel]
E-MIL: [email]
Witam.
Znalazłam to forum przypadkiem i widząc,że piszą tu życzliwe osoby postanowiłam zwrócić się do Was o pomoc.Mieszkałam przez jakiś czas w Lyonie i musiałam wrócić do Polski.Teraz szukam możliwości powrotu.Stąd też moja prośba i pytanie.Poznałam kilku Polaków i oni też starają się znależć dla mnie jakąś pracę z możliwością zamieszkania.Taka opcja byłby najlepsza na początek jak dla mnie.Ewentualnie może znacie kogoś,kto szuka fajnej osoby na współlokatora?Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia w Lyonie :)
siemka wszystkim pracuje w lyonie niezna m zaparco miasta poznal bym kogos z kim morzna milo spedzic czas pozdrawiam
Hej :) widzę parę nowych wpisów, podałam wcześniej maila a teraz gg dla szybszego kontaktu :) 35857058:):) Co do fryzjerki też byłam właśnie tam i bardzo polecam, pozdrówka
Normall19 a dasz jakies namiary na siebie?moze pogadamy przy kawie?i czy masz kogos do zageszczania rzes?pozdrowki
u fryzjerki jest również kosmetyczka:)
Wybieram sie na kilka dni do Lyonu. Mam pytanie: co polecacie w pierwszej kolejnosci do zobaczenia w Lyonie?
Z gory dziekuje i zycze milego dnia.
Witam wszystkich, niedawno przyjechałam do Francji, mieszkam w Châtillon sur Chalaronne (01400). Czy jest ktoś w okolicy, kto mógłby mnie podszkolić we francuskim. Uczyłam się wcześniej francuskiego, więc podstawy mam, dużo rozumiem, ale ciężko jest mówieniem :(
Jak coś to piszcie: [email]
Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |