stronki z maturą :D

Temat przeniesiony do archwium.
salut:* mam prośbę, jakbyście znali jakieś fajne stronki z ćwiczeniami i jakimis zadaniami do maturki z francuskiego, to proszę o podanie:):):) z góry dziękuję :) bisous:*
Stronki - nie znam ale gorąco polecam ksiazke z wyd. omega autorów: Jurkiewicz, Ratuszniak, Sobczak. Poziom do wyboru bardzoooooo pomocna :)
ojaaa, Ratuszniak to vicedyrka w moim LO, uczaca francuza:D nie wiedzialam ze jest wspolautorka jakichs ksiazek przygotowujacych do matury, i to ksiazek ktore sa polecane:D az musze to cudo znalezc...
A z której klasy jesteś?? Mnie już (Bogu dzięki) pani AR nie uczy :))))) Ale od początku bombardowano nas jej ksiażką :P
obecnie w drugiej, i mojej klasy ona nie uczy, no ale jakieśtam zastepstwa z nią mialam, i chyba nawet mamy jej podrecznik, Deja vu
Aaaa, to nie jesteś z dwujęzycznej?? W Deja vu 1 są zdjęciam och kolegów i koleżanek z klasy, wiec mam sentyment do tej książki, ale ona jest troszkę.... prosta :) (Tylko z jakiejby innyej można sie u nas uczyć).
wiem że jest prosta, szczególnie jak się wcześniej uczyło francuzskiego 7 lat. I druga część też wcale nie jest lepsza. Ale przynajmniej mam jeden przedmiot z którego sie w ogole nie ucze a mam same piatki:]
pomyłka, miało być oczywiście franuSkiego (pierwotnie chciałam napisać francuza, stąd to "z")
Wiem ze na http://cke.edu.pl sa przykladowe matury z wczesniejszych lat.
Moja kolezanka mowila ze ma jakas ksiazke przygotowujaca do matury z francuskiego na poziomie podstawowym. Nie znam autora ani tytulu ale jak sie dowiem to napisze :)
A ta ksiazka to wlasnie ta z wydawnictwa Omega :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe