Słuchanie

Temat przeniesiony do archwium.
Z czescia pisemna czy też z czytania ze zrozumieniem nie mam najmniejszych problemow. Jednak gdy slucham czesci ze sluchu mam problemy ze zrozumieniem nawet ogolnie o czym ten tekst jest. Teraz pytanie,
czy tez macie takie problemy ze sluchaniem ? ( dodam ze z angielskiego nie mam zadnych problemow i na poziomie CAE robie pod 90% sluchanie )
Macie jakies pomysly jak poprawic szybkosc myslenia po francusku bo chyba tutaj tkwi u mnie problem ?
Jak polepszyc maksymalnie czesc ze sluchania przez 3 miesiace ktore zostal do matury ? ( dodam ze zdaje na poziomie podstawowym )
radio radio i jeszcze raz radio:)
sluchaj codziennie, niech nawet leci sobie w tle podczas gdy ty robisz cos innego
ja tak robie i sluchanie (rozsz) prawie na maxa;)
telewizja tez bardzo pomaga jesli masz, ja niestety nie mam takiej mozliwosci:(

www.radiofrance.fr --> bardzo fajna stronka, duzo stacji, mozesz sobie sciagac audycje mp3 i na playerze sluchac:)

www.rfi.fr ---> mozna sluchac widomosci "en français facile" razem ze skryptem, idealne na poziom podst;))

mam nadzieje ze pomoglam;)
pzdr
kolezanka ,moim zdaniem ma calkowita racje!. kiedy ja zaczynalem sluchanie bylem calkowicie zdegustowany, moja korepertytorka miala mnie dosc i ja jej po 3 sluchowiskach^^ale z czasem, keidy kazala mi sluchac radia (en fr.facile) i innych. na serio to pomoga! kup sobie mature 2007 z nowej ery albo operony(nie pamietAM) TE KETSTY TEZ POMAGAJA. zycze 100%(Tobie, Wam i sobie:P)
Dziekuje. Ksiazke z arkuszami zakupilem. I zaczynam od dzis sluchac. Mam tego tyle ze nie wiem czy codziennie sluchajac sie wyrobie chociazby przesluchac tego :P
Te radio jest super. Faktycznie jest i skrypt tekstu. Wielkie dzieki.
Rzeczywiscie swietna sprawa z tym radiem i mozna go słuchac przez net ale po sciagnieciu na dysk tego pliku,JAK DO ODTWORZYC? W JaKIM PROGRAMIE? Window Media Player nie odtwarza.Prosze pomózcie bo chciałabym miec jednak te pliki na MP3
Temat przeniesiony do archwium.