wybor

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka pisze bo zastanawiam sie czy dam rade zdac w tym roku mature z Francuskiego, ucze sie go juz 3 rok w szkole oczywiscie teraz chodze na prywatne lekcje ale musze przyznac ze nic nie umiem :/ naprawde bardzo zalezy mi na tym zeby ja zdac....wogole chcialabym umiec jezyk na stopniu srednio-zaawansowanym ale jakos nie umiem wziasc sie za nauke :( ma ktos jakies dobre rady co do szybkiej nauki?? Pozdrawiam
Jeśli nic nie umiesz (tak piszesz), to dlaczego koniecznie chcesz zdawać francuski?
potrafisz czlowieka zdolowac,moze po prostu uwielbia ten jezyk i che sie go za wszelka cene nauczyc a nie kazdemu nauka idzie tak latwo,ja tez ucze sie francuza od 3 lat i tez chce go zdawac na maturze a mam wrazenie ze im wiecej sie ucze tym mniej umie ale sie nie poddaje,bo chce sprobowac swoich sil,dlatego nie mozna ludzi tak dolowac bo zwatpial w siebie
ensior, nie bojaj sie:P ja mam 2 miesiace do matury, zdaje franka i angola i mam wrazenie ze moj angielski to bedzie porazka. ale czy ja sie przejmuje? ucze sie slowek kazdego dnia, robie testy slucham muzy(:D) i bedzie dobrze. kup sobie cle international vocabulaires cos tam( polecam żółtą i czerwoną) i ucz sie tematycznie. moim skromnym zdanie to calkowicie wystarczy!, no chyba zes ambitny homme i chcesz wiedziec wiecej. mam nadzieje ze osiagniesz to czego chcesz,:)

« 

Kultura i obyczaje

 »

Życie, praca, nauka