Francuski pisemny rozszerzony

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |
Piszcie jak Wam poszło. U mnie chyba nie najgorzej. Nie jestem pewna słuchania :) norma. Mieliście grupy?
ja nei jestem pewien wypracowania... jeden pkt to 2%, kurde:/niech sie uzbiera kilka bledow i beda trudnosci z dostaniem sie na rome:/
II arkusz trudniejszy niż pierwszy
grama prosta
mam nadzieję że za wypr mi nie obetną ehh
każdy punkcik sie liczy;)
jestem niepocieszona, bo na I arkusz bylo zdecydowanie za duzo czasu, a na II zdecydowanie za malo :(. gdy wyszlam na przerwe po 1.czesci mialam taka mine:), a po zakonczeniu calego egzaminu? taka :/
W sumie nawet nie takie trudne.Troche problemu sprawilo mi zadanie 6(sluchanie).W mojej szkole pisaly 3 osoby a i tak byly grupy...
ja piszę dopiero za rok, ale arkusze oglądałam :P
Podstawa była prosa a rozszerzenie ...no cóż chyba musze sie jeszcze drochę pouczyć xD

Który temat wypracowania wybieraliście ? (najłatwiejsze było opowiadanie czy mi sie tylko tak wydaje xD?)
tez mi sie wydaje ze drugi arkusz byl trudniejszy :/ troche za dlugi byl ten tekst o tej grocie, czas pochlanial wedlug mnie :/ wybralam opowiadanie bo najlatwiejsze i chyba najprzyjemniejsze, ale zaley co kto lubi ;)
nom, opowiadanie;)
ja rozprawkę ale z tego co wiem to nie cieszyła się ona popularnością:D

moi drodzy abiturienci gdzie się wybieracie na studia?
czy ktoś uderza na ils w wawie?
hej;)
moim marzeniem był zawsze ILS, ale po dzisiejszym francu to raczej czarno widze...
a, czy ktoś wie o której będą odp na sieci?
Hm... No ja się wybieram na ILS, ale co z tego będzie, to nie wiem. Pogadamy jak będą odpowiedzi :)
ehh, też czekam na te odpowiedzi... nat! masz gg?
no właśnie jak już ukażą się odpowiedzi to podzielcie się wynikami:D
a na jaką kombinację?
chcę odpowiedzi!!;)
no właśnie jak już ukażą się odpowiedzi to podzielcie się wynikami:D
a na jaką kombinację?
chcę odpowiedzi!!;)
no dobra, sprawdziłam z biciem serca. Straciłam 1 pkt na słuchaniu V/F. Tylko!!! Jestem wniebowzieta! ILS-kombinacja ang-fran.
Ja teżsięwybieram na ILS ale kombinacja fr-en, ale ni wiem czy się dostanę :-( W innym przypadku pozostaje mi romanistyka, z czego i tak się cieszę :-)
A z francuskiego z matury rozszerzonej w wersji minimalnej będę miał 90 %
kuurczę nat gratulacje:) ja z zamknietych 5% stracilam
a z angola ile??
musze ocenic konkurencje:D
No cóż, angielski z max pkt z rozprawki to bedzie 96%. A jak u Ciebie z drugim (pierwszym?) językiem?
wszyscy na ILS? czyli konkurecja rośnie ;) ja z ang straciłam 2,5p a z franca 1p, ale nie wiadomo co to będzie z rozprawkami... a jak się do tego doda przeliczniki to już całkiem wspaniale... ale marzyć warto
wogóle dziwny był tekst o tej jaskini. strasznie długi a tylko 4 pytania do niego.
no. na pierwszym słuchaniu to sie śmiałam takie proste było. myślałam że jakaś podpucha czy co :D
na vrai/faux to szczerze mówiąc strzelałam bo jakieś dziwne było dla mnie :P
hm. ostatnie na gramatyke z lukami spoko nawet takie :]

ogólnie w skali trudności 0-10 to tak na 6,5 bym oceniła ale to tylko moje zdanie :]
i jak wyniki około ? ;]
91% :D ale neiw iem ile za opowaiadanie odejma:P lol ... lepiej niz ang :o szok jak dla mnie ...co sie ucze fr od 3 lat niecalych:D
najprawdopodobniej pierwszy - ang jeśli rozprawka na max to 95%
tak samo jak francuski;)
86% chyba:d kto idzie na romanistykę z was? i na jakie uczelnie?!?!?! i gdzie oprócz W-awy jest lingwistyka?
Gdybym za wypracowanie miała maxa (a nie będę mieć;p) to mam 89%. Mogło by byc lepiej- położyła mnie 3 słuchanka z V/F. :/
ils - angielski 92, franc - 94
lbn - UMCS w krakowie chyba w Wyzszej Szkole Europejskiej? czy cos w tym stylu... chyba tez gdzies w szczecinie...

wiecej nie wiem ;p
a ja 80% jezeli z opowiadania 16 pkt. mam szanse na rome? :D
ja bede miec 83%, jezeli dostane max z opowiadania:/. kurcze...ja chce chociaz te 80% ;(. nie moge sobie darowac, bo przez glupote - zmieniajac w ostatniej chwili dobre odp., stracilam 5-6%. heh, pozostaje mi miec nadzieje, ze nie wszyscy, ktorzy maja ponad 90% wybieraja sie na romanistyke:)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa