po wynikach! i co teraz? gdzie sie wybieracie??

Temat przeniesiony do archwium.
Elo ja juz jestem po odbiorze wyników - francuski rozszerzony 94 % , angol 91 % za to polski na 86 % i kurcze teraz nie ma pojecia co robić , lingwistyka na umcs czy filologia romańska na uj ??? warszawka i poznań odpada jak dla mnie za daleko ??? jesli ktos jeszcze wybiera sie na te kierunki piszcice na co sie decydujecie?? a moze jakies kulturoznawsto albo stosunki miedzynarodowe???????????
Hej !

Czy dostanę się na romanistykę na UAM , jeśli mam:

francuski ustny-95%
francuski pisemny-82%
polski pisemny-74% ( wszystko rozszerzone) ???
hy :d mamy podbne wyniki, z tym ze ty masz lepszy z polaka. ale z moich 68% tez sie ciesze, spodziewalem sie o polowe mniej:D. jestem gleboko przkeonany ze dostaneisz sie.
Ze tak sie zapytam...Na wszystkie romanistyki oprocz UJ trzeba zdawac tylko jezyk obcy i polski? Przedmiot dodatkowy nie jest brany pod uwage?
Hej ja mam 73% z rozszerz. franc. odjeli mi 5 punktow za wypracowanie i 10% poszlo sie pasc brzydko mowiac :( mam rowno tez 73% z polskiego podstawowego czy jest dla mne jeszcze jakas szansa na Rome? :( Ile wam odcieli za wypracowanie? Dostal ktos max? Pozdrawiam :*
no maxa punktow za wypracowanie to nie mialam ale odjeli mi jak dla mnie "tylko" 3 punkty z czego jestem zadowolona bo myslalam ze gorzej poszlo mi to wypracowanie
Witam :) ktos sie wybiera na romanistyke na uj lub uam? chciałabym wiedzieć czy z moimi wynikiami mam szanse:
francuski roz. ustny: 90%
francuski roz. 89%
j.polski roz. 84%
Pozdrawiam :)
wow dobra jestes na pewno sie dostaniesz ja bym chciala najbardziej na UWroclawski ale chyba nie mam szans tam biora pod uwage 3 przedmioty z histry mam 72 wszystko mi poszlo w granicach 70.... ang rozszerzony tez nie wiem czy smiac sie czy plakac dalam tez na US AP KUL UO o UW moge juz zapomniec
Myśle,ze powinnas próbować.. wyniki na ok 70 nie sa złe:) Nie wiem jakie sa wymagania na U Wrocławskim.. ja najbardziej chcę do Poznania
ja historie tez mam tak ok 70.. ale na szczęście mi sie nie liczy. Pozdrawiam
na Uniwersytet Wrocławski myślę że na pewno się dostaniesz, ja w zeszłym roku miałam gorsze wyniki z matury i mnie przyjęli =) więc bądź dobrej myśli =)
Magnolia pocieszylas mnie :) podaj mi swoj nr gg jak mozesz chcialabym sobie na spokojnie z Toba porozmawiac na temat studiow na UWr.
ja też bym bardzo chętnie prosiła o nr gg,bo zastanawiam się nam UWr za rok.... i chiałabym się dowiedzieć, jak tam jest od kogoś kto zna te tereny :P:) pozdrawiam:)
kurcze ja zdaje za rok:/ widze ze bez polskiego rozszerzonego nie ma vo liczyc na dobre studia????????
nie będziesz sama , jeśli masz w planach zdawać podstawe z polskiego :) Mi sie wydaje czy jest jednak sporo filologii fr. które biorą z tylko rozszerzonym francuskim?
7260583 odezwij się jak będziesz bo ja często jestem na niewidocznym =) więc nie czekaj na mój "dostęp";p na gadu jak będziesz chciała porozmawiać =)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa