Operona matura z francuskiego

Temat przeniesiony do archwium
61-90 z 98
niewiecie czasem czy te szkoly co teraz pisaly prubna mature z operonu beda tez pisac ta z oke w marcu?
ja mam takie pytanie...znaczy ja mam na pewno źle ale powychodziły komuś w ostatnim zadaniu....tylko odpowiedzi A i B ?
hej mi w ost. zadaniu wyszlo chyba pod rzad 3 albo 4 razy B ale nie zauwazylam zebym miala duzo A
mi wychodziło 5 B po kolei, stwierdziłam że niemożliwe i pozmieniałam...
znacie juz swoje wyniki z matury? ja pisalam sama z calej szkoly francuski i psorka mi juz poprawila mam z podstawowego 90% :P
Zadowolony byłem tuz po wyjsciu z piewrszej czesci, w 2 ie było zle z wyjatkiem nagrania numer 2, jesli chodzi o tekst o omedze nie wczytałem sie chyba za mocno bo trudnawy był zreszta i tak ledwo zdazyłem. No i rezultat nie specjalny ale płakac nie bede 62-66% usredniajac
mi wychodzi max 59-63% zależy od wypracowania :/
ahh ja tez sobie podliczyłam wyszło mi ok 70% z tym ze za wypracowanie przyznałam sobie połowe pkt. czyli 9 :/
dostał ktoś już wyniki z rozszerzonych?

ja mam podobno 68%... mogło być gorzej ;]
ja sobie sama podliczylam, i mam ok 60% (nie wiecej niz 65) i jestem zawiedziona, bo chcialam miec 70 :/
musi być wyżej :) Jak obserwuję twoje wpisy na forum...jesteś dużo lepsza ode mnie :)
nie, nie bedzie wyzej:/ Bardzo zawalilam ta mature. Mialam prawie godzinna przerwe (pierwsza czesc skonczylam znaacznie wczesniej) i sie juz nie moglam skupic :P
ale dzieki za slowa uznania :)
No to ostrożna jestes. Przy 70 % liczyc sobie 9 pkt to przesada. Wypracowanie zazwycaj napedza punktów. Liczyłbym min 13 do 15. Bo sa za sama kompozycje masz juz 4 no i za pisanie na temat kolejne 5 cos tam napewno bedzie za poprawnosc i bogactwo jezykowe tez cos dostaniesz bedac na takim poziomie
Dziś dostaliśmy wyniki troche szybko ale u nas w szkole raptem 9 osób pisało mature rozsz. Mam 75% i szczerze to nie jestem zadowolona...bo zrobiłam pare głupich błędów...
a reszta jak??? Bo jestem ciekawa.Moja prfesoraka powiedziała ze było dosyć trudne ale moja nauczyciekla do której chodze powiedziała ze dało się zrobić... więc wiecie wszystko zalezy od podejścia i od tego czego nauczyciel oczekuje od ucznia.
a jak wyglądało u was słuchanie?
Bo u nas jakieś okropne echo niewiadomo skąd, strasznie cicho nagrane.. jeszcze sie płyta popsuła :|

Swoją drogą nauczycielka powiedziała sama...ze straszne były te teksty do słuchania, i że pewnie na normalnej bedzie łatwiej :))
u nas była mała salka i w sumie słuchanie było dośc wyraźne tyle ze trudne bo w zasadzie w tym 5 zadaniu to nie mogłam sobie dopasowac:/i nie widzidziałam specjalnej róźnicy co do czego. Ale udało mi się 4/5 dostać:)No tak moja nauczycielka tez powiedziała ze było trudne...
ja miałam 83% i też straciłam kilka błędów naprawdę przez nieuwagę- np złe przepisanie na kartę odp, już teraz wiem na czym się koncentrować i że nie opłaca się pisać więcej niż należy;) wydaje mi się, że poziom zadań jest trochę nierówny, ale może prawdziwa matura będzie już bardziej przyjazna
:) ja dorobiłam sie 74% niby dobrze,ale mogło być lepiej:) oczywiście pogubiłam punkty za takie głupoty...wynikające z pośpiechu :) teraz juz wiem,ze muszę zwracać na to uwagę :) mam nadzieję, że ta właściwa maturka będzie fajna i łatwa przy okazji:) a kto z was planuje iść na UJ na romanistykę?????:)
Ja się wybieram ale jak pójdzie to wszystko sie okaze. Zgubiłam sporo punktów w II arkuszu jakoś było mało czasu na te wszystkie zadania i nie mialam za bardzo czasu sie już wrócić do tekstów w które zanim się wczytałam ze zrozumieniem to tez troche minęło .A skąd jestes ??jeśli mozna wiedzieć>?
ja jestem z takiej małej miejscowości koło Zawiercia i Siewierza w woj. śląskim:) bardzo bym chciała iść na UJ,ale konkurencja pewnie jest ogromna:) a ty skąd jesteś????:)
ja z miłą chęcią...gdyby nie rozszerzony polski,którego nie byłabym w stanie zdać :/
Jestem z Tarnobrzega:) Ja też zdaje podstawowy tego co wiem to wcale nie trzeba rozszerzonego polskiego zdawać wsytarczy chyba tylko doobrze go zdać.
zawsze mi wszyscy mówili że na większość kierunków na UJ trzeba mieć rozszerzenie...chyba pobiegnę sprawdzić :P
w zeszłym roku składałam dokumenty na UJ i wiem że był wymagany język polski na poziomie rozszerzonym, prawda jest taka że na większość kierunków, nie tylko na UJ-cie łatwiej jest się dostać z rozszerzeniem. Ale nie wykluczone że jak zdacie bardzo dobrze podstawę z polskiego i rozszerzenie z francuskiego to nie będzie problemów z dostaniem się na romanistykę :) życzę powodzenia!
66%R ...nie jest źle ale pijany ze szcześcia to na pewno nie jestem.
a ja mam 73 %%... tak z 10% wiecej by sie przydalona tej normlanej. Aczkolwiek podobo na romanistyke lodzka latwo sie dostac, to moze tyle tez wystarczy:)
Tylko 73 do łodzi by starczyło...byc moze sie spotkamy. Bo w sumie nie pisze zadnego dodatkowego angola ani łaciny za co tez sa profity...
tez sie wybierasz na lodzka romanistyke? jak milo ze ktos taki tu jest:) a gdzie chodzisz do szkoly?
Temat przeniesiony do archwium
61-90 z 98

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

»

Pomoc językowa - Sprawdzenie