Operona matura z francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
91-98 z 98
| następna
do Koła 80 km do Łodzi a ty skąd klikasz ? Znaczy chce iść na łódzkiego romana ale szczescia wolałbym sprobowac rowniez w Poznaniu
no ja mieszkam w lodzi, dlatego nawet nie biore pod uwage studiow poza lodzia, nie ma sensu sobie utrudniac zycia:)
Ja bym chciała do Krakowa a jak sie nie uda to Lublin może Łóź... do Warszawy za daleko :)
To my mamy szansę spotkać się w Krakowie :) wprawdzie moim celem jest studiowanie tam polonistyki, ale ten cel z każdym dniem coraz bardziej się oddaaaala... i pewnie wypadnie mi zostać filologiem obcym, cóż. w sumie to nie takie straszne :)
hej :) a wybiera sie może ktoś z was do katowic na francuski? nie wiecie czy trudno tam z dostaniem się? a jeśli chodzi o matutrę to 69% z rozszerzonego... nawet nie było tak tragicznie jak się spodziewałam :) tylko za dużo głupich błędów... ale na tę majową lepiej się przygotuję ;)
nie ma w Katowicach francuskiego jeśli chodzi o uś. cały wydział filologii obcych jest w Sosnowcu ;/ tak rozwalone.
a coś takiego jak francuski program tłumaczeniowy z hiszpańskim lub włoskim? to też w sosnowcu??
jak najbardziej w Sosnowcu :) ale prawdopodobnie już od września większość filologii, w tym język francuski program tłumaczeniowy, przeprowadza się do nowego budynku: Centrum Dydaktyczno-Naukowe Instytutów Neofilologicznych Uniwersytetu Śląskiego (niestety też w Sosnowcu) ale za to warunki będą bardziej niż przyzwoite :D tzn. przynajmniej tak się zapowiada ;)

tu jest link

http://www.fil.us.edu.pl/ifg/p11.htm

można sobie zobaczyć jak to wygląda i będzie wyglądało :)
Temat przeniesiony do archwium.
91-98 z 98
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie