Klucz do matury podstawowej

Temat przeniesiony do archwium.
1. sociable, peu exigeant, silencieux, intelligent, peu connu
2. F V F F V
3. B B A B C
4. B E C F H A G
5. D B C A B D C
6. V F F V F V

I jak poszło??
Jeśli tak będzie, to straciłam 9 punktów na słuchaniu. ;( Czytanie mam dobrze, ciekawe ile mi dadzą za pisemne..:(
A to są pewne na 100% odpowiedzi?
A w trzecim czemu w Poitiers?;/
dobra, już wiem, czemu.. Jezu, jakie głupie błędy zrobiłam. :|
nom ja tez głupie błędy... ale i matura nie była prosta,chociażby w porównNIU do próbnej..
dokładnie..

Ile będziecie mieć punktów?
Ja jakoś między 74%-80%.. ;/
Ja chyba też w tym przedziale ;) Nie jest źlee xD
wielkie dzięki za link ^^
strasznie bałam się czy zdam, a po podliczeniu punktów wyszło, że mogę mieć nawet koło 70% xD xD xD
Ja co prawda rozszerzony, ale jestem całkowicie załamana... Nawet nie wiem czy składać na UW.
ja też jestem załamana swoją maturą, co prawda podstawą, ale to też matura. :p A jutro jeszcze ustny, jeny, nie zdam. ;(
Marioon, trzymaj się! Na pewno dobrze zdasz:)
Hej:)Widzę,że wszyscy zrobili podobne błędy;/ Faktycznie ta matura była trudniejsza od próbnej,ale nikt tego nie mógł przewidzieć.Ja właśnie dzisiaj miałam ustną i wcale nie było tak źle:)
jasssne..;/ Może pójdziesz za mnie? ;d
oo, a ile dostałaś punktów? Ja dzisiaj miałam polski i otrzymałam 18/20, co było dla mnie wielkim zaskoczeniem ze względu na to, że pytania, które mi zadano były kosmiczne. :p
I jak pamiętasz, to napisz, co miałaś w zestawie. :d
Wylosowałam zestaw 4. Na obrazku była nauczycielka matematyki z dziećmi.Co do rozmów to miałam scenkę,że musiałam kupić znaczki i kopertę i zapytać o karkę pocztową z widokami paryża. musiałam też opowiedzieć o wrażeniach z meczu;/ i o innych kibicach. W negocjacjach miałam przekonać panią,że lepiej wybrać samolot niż pociąg. Po egzaminie strasznie się denerwowałam bo to 5 minut na przygotowanie minęło tak szybko;/ I nie miałam pojęcia jak mi poszło, ale na szczęście zdobyłam 20;)
Wydaje mi się,że każda komisja jest przychylnie nastawiona i ta matura wcale nie jest taka trudna. Jestem pewna,że z pewnością sobie poradzisz;) Trzymam kciuki:) Napisz jak Ci poszło:)
o matko jak sie ciesze ze ktos wreszcie dał odpowiedzi!!!:DDDD i to takie korzystne dla mnie ;DDDDD mam 4 zle jestem w siodmym niebie, dzisiaj mialam ustny dostalam 20 Zycie jest piekne!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDD
o rany...ja jutro też męczę "francuski oralny"... xD
Ja również xD Liczę, że trafię na łatwy zestaw ;)
Najgorzej to się obawiam negocjowania, bo wymaga to małej kreatywności, a nie tylko znajomości francuskiego :P

Wszystkim, którzy przechodzą jutro Grande Finale z francy, życzę samych 20/20 *)
Ja również xD Liczę, że trafię na łatwy zestaw ;)
Najgorzej to się obawiam negocjowania, bo wymaga to małej kreatywności, a nie tylko znajomości francuskiego :P

Wszystkim, którzy przechodzą jutro Grande Finale z francy, życzę samych 20/20 *)
Ja jestem już po ustnym. ;) 19/10 - jestem mega szczęśliwa, popłakałam się po wyjściu. Powiedziały mi, że gdybym w negocjacjach nie ominęła jednej kropki, to dostałabym 20.. :p Ale co tam, 19 też mnie uszczęśliwia. :d

Piszcie, jak wam poszło. :)
ufffff..........!!! :)))
19/20 xD
Jestem przeszczęśliwa - nie mogę uwierzyć, że mam już maturę z głowy :)
u nas ogólnie wszystkim dobrze poszło, nikt nie miał niższego wyniku niż 17/20 :)
pozdrawiam :*
Gratulacje:)
Ja też 19/20.. więc chyba jest co świętować ;)
oo, jakiś szczęśliwy dzień - wszyscy 19 ;d

U mnie jedna dziewczyna dostała 8 punktów, a dwie pozostałe nie wiem, ale bały się, że nie zdadzą, bo panie musiały je "ciągnąć za język".. ;/ Ehh, ale myślę, że chociaż te 6 im się udało zdobyć. :)

Jest co świętować, to kto stawia piwo? haha
Wesołych wakacji życzę ;d
Piwoo?? Mógłbym coś ostrzejszego postawić.. ale gorzej z rendez-vous xDDD
Również życzę mile spędzonych dłuugich wakacji ;D
hehe, ja w wakacje będę piłować francuski, yeeeah. :d
Ja francuski i japoński. Tego drugiego też już się trzy lata uczę *)
aa! Japoński? ;> Mamo! Ej, podziwiam. :d
Ja francuskiego też się uczę niecałe trzy latka, bo niestety w pierwszej i połowie drugiej klasy dużo wagarowałam i nie było mnie na każdej lekcji fr.. ;/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie