NA GWAŁT POTRZEBNY NAUCZYCIEL FRANCUSKIEGO:)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.

Szukam dobrego nauczyciela tego pięknego języka:)
Koniecznie z Warszawy lub okolic.

Lekcje indywidualne.

Proszę Was o kontakty do Was, ZAINTERESOWANYCH,lub wartych polecenia osób na mój mail:

[email]

Przyszła ROMANISTKA,
Patrycja.
cóż za propozycja....
:)
Zawstydziłam się.
Cóż.. nazwy języka zmienić nie mogłam..

Trzeba w jakiś sposób przyciągnąć uwagę Forumowiczów;)

Należy mi przyznać, że w zestawieniu wyrazowym, wśród pozostałych nagłówków na tej stronie, mój nie ma sobie równych.
.. Ponownie podpisuję się pod pierwszą notatką.

Pozdrawiam wszystkich
cześć ;-)
Myslę, że sama też możesz poszukać. Np tutaj są oferty (niestety nie wiem na ile aktualne)
http://www.francuski.ang.pl/korepetycje.php
1) jako zakładka korepetycje

http://www.francuski.ang.pl/jezykzajezyk.php
2) może też język za język

Poza tym mozna mieć np lekcje przez skypa (wygodne trzeba mieć komputer i internet), wtedy nie musi byc osoba z Warszawy
http://www.francuski.ang.pl/skype.php

Nie musisz od razu wybierać tego jednego nauczyciela. Mozesz przecież sprawdzić czy Ci się spodoba biorąc 1 lekcję próbna pokazową!
Oprócz tego wiem, ze mozna znaleźć tu osoby, które bedą chciały pogadać z Tobą na zasadzie koleżeńskiej pogawędki, a nie zaraz jak w szkole i do tego słono płacić....

Wszystko zależy od tego czego Ty oczekujesz...
Ja np mam znajomych z Francji, którzy pomagają mi w francuskim, a ja ich uczę polskiego w wolnym czasie, lub robię inne rzeczy, których właśnie potrzebują. Po prostu tak na zasadzie koleżeńskiej wymiany.

Myślę, że jest sporo mozliwości, zastanów się dobrze czego chcesz, albo nawet popróbuj róznych rzeczy, a z czasem sama zauważysz co daje najlepszy efekt, a przy okazji sprawia Ci frajdę ! Bo nauka to nie tylko nuda ... ;-))))

Pozdrawiam
Ola
Dziękuję Ci Olu :)

Nauka nie jest dla mnie nudą, ale faktycznie, "ubrana" w odpowiednią formę sprawia wielką radość.

Na pewno skorzystam z Twoich rad.

Pozdrawiam ciepło (u mnie za oknem, od rana jest bardzo wiosennie ;))
Patrycja
. Elle est réapparue alors que je l'avais oubliée .

Kochani, co oznacza słowo "réapparue"?
Życzę przyjemnych marzeń sennych tym, którzy w tym momencie regenerują siły podczas snu i pozdrawiam wszystkich Internautów wciąż "na nogach".

Z góry dziękuję za pomoc.
".. et parfois de BOHNEUR" - i niekiedy .. ??

Co oznacza to słowo??
Ciao ClairDeLune ;-)))
Elle est réapparue alors que je l'avais oubliée .

Może tak : Ona ukazała sie ponownie (zjawiła sie ponownie) gdy ja już o niej zapomniałem

réapparaître - ponownie ukazać się, ponownie ukazywać się, ponownie zjawić się, ponownie zjawiać się, zjawic się ponownie, zjawiać się ponownie

".. et parfois de BOHNEUR" - i czasami szczęścia

Pozdrawiam
Oleszka
ja tu widze, że Ty "nocny Marek" jesteś ;-))))
Dziękuję Ci Oleszka;)
To tak zwane SZALEŃSTWO SOBOTNIEJ NOCY ;))

Ciężko zasnąć w tak pięknym miejscu. ach..
Pozdrawiam.
Proszę o przetłumaczenie zdania (formalnie) : "proszę o podanie mi kwoty, którą jestem zobowiązana zapłacić". Piszę tu, bo nie mogę się doprosić w dziale "tłumaczenia"... Z góry dziękuję
Je vous demande de bien vouloir m'indiquer la somme que je suis obligée de règler.
A ja nie mogłam się doczytać co w tym dwuznacznego, wstyd:) dopiero po paru minutach się skapnęłam:) Swoją drogą to bez sensu, jak mówię że znam francuski to słyszę czasem "ooo...hm...to ciekawe", a czy to nasza wina że nasz kochany język tak się kojarzy? :D
No tak przecież Ty jesteś w PARYŻU !!! Ale ze mnie gapa .... ;-)))
Baw sie dobrze !

Ola
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa