nauka języka polskiego dla Francuza

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie,
Szukam materiałów do nauki języka polskiego dla cudzoziemca francuskojęzycznego. Mogą być np. rozmówki z zapisem wymowy. Może macie jakieś propozycje? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Moze w ten sposob www.lektura.net lub kontakt z panem Januszem Mielcarkiem e-mail: [email]

Ksiegarni posiada np. ksiazke "Hura","Dzien dobry", "Précis de grammaire polonaise" itp

bon courage jak to mowia Francuzi!
Bardzo dziekuję za odpowiedź:-)jednak nie dodałam w zapytaniu, że porzebuję zakupić takie materiały w Polsce.Pozdrawiam
Mogę polecić:
M. Kowalska - "Le polonais en 4 semaine". Wyd. REA.
Uczę trochę z tej książki. Gramatyka jest w niej wyjaśniona dosyć przejrzyście (chociaż trochę zbyt chaotycznie - co jest zresztą charakterystyczne dla tego typu "samouczków"), dużym plusem jest też to, że przedstawiona jest w niej współczesna polszczyzna, możliwie najbliższa potocznemu językowi.

Nie wiem, czy nie jest to jedyny dostępny na polskim rynku podręcznik języka polskiego dla frankofonów. Znacznie bogatszy wybór jest we Francji...
A ja polecam rozmawiać rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać...
Słuchać polskiej muzyki, oglądać polskie programy, wysyłać do sklepu po zakupy (byle nie do marketu...). Jeśli tylko ma chęci do nauki to się nauczy :-)
Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc. Znalazłam polecany tutuł i juz zamówiłam!! Serdecznie pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie