kontynuacja nauki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) pisałem w tym roku maturę z j. francuskiego na poziomie podstawowym, chciałbym kontynuować naukę, mam takie pytanie z jakich książek warto korzystać przy samodzielnej nauce ? może te przygotowujące do DELFA ?
czesc,

Ja radziłbym Ci uczyc sie czytajac portale francuskie, ogladajac tv,zeby jak najwiecej zlapac i sie osluchac.Bo czysta gramatyka z ksiazki i robienie cwiczen nie sa wcale takie wazne jesli ma sie jakies podstawy juz gramatyczne.Najważniejsze,zeby slownictwo bylo bogate.
Pozdrawiam
To jest najtrudniejszy etap nauki. Jeśli możesz, zapisz się na kurs. Tak jak pisze przedmówca, codzienny kontakt z jezykiem musi byc. Chociaz pół godziny.
Czytaj to co lubisz. Ja mam zawsze pod ręką jakąś książkę i słownik elektroniczny. Kiedy się nudzę to mam co czytać.
Powodzenia.
Najlepiej zapisać się do jakiejś dobrej szkoły językowej - w takim miejscu na pewno polecą dobry podręcznik, a może nawet kilka. Oczywiście można też kupić na własną rękę jakiś, ale chyba lepiej jest zapytać kogoś, kto już dany podręcznik sprawdził.

 »

Studia językowe