Szukam osobę(wspólnika) w celu otworzenia salonu dla Psów za Granicą

Temat przeniesiony do archwium.
Chętnie nawiąże współprace z osobą mieszkająca za granicą lub chętna na wspólny wyjazd w celu otworzenia wspólnie salonu pielęgnacji psów i kotów .
Jestem dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży i obecnie prowadzę dwa salony dla psów i kotów w Polsce.
Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładów usługowych jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta w każdym kraju co wiązałoby się z dość szybkim jak sądzę finansowym sukcesem już po kilku miesiącach wytężonej pracy. Nie wymagam od potencjalnego wspólnika doświadczenia w tym zawodzie
Jedyne oczekiwania od wspólnika to niewielki wkład kapitałowy dający szanse utrzymania się przez okres kilku miesięcy w danym Państwie do czasu rozwinięcia tej działalności oraz elementarna znajomość języka obcego najlepiej francuskiego ,niemieckiego lub włoskiego. Preferowany kraj wyjazdu to Francja rejony nadmorskie Włochy, Hiszpania Niemcy lub Holandia
Ja natomiast poza swoją pracą wnoszę kompleksowe wyposażenie salonu w wszelkie meble, narzędzia i sprzęty niezbędne do wykonywania tego zawodu za które zapłaciłem w kraju ponad 25 tys zł
Osoby zainteresowane prosze o bezposredni kontakt na e-mail [email]

« 

Pomoc językowa