Pomoc w tłumaczniu?

Temat przeniesiony do archwium.
HEj!Oto moj opis wakacji jesli bylby ktos na tyle miły i moglby mi dopisać te wyrażenia ktorych nie mam przetlumaczonych i sprawdzil czy mam dobrze przetlumaczone to byłabym bardzo wdzięczna! BARDZO PROSZE O POMOC:) z góry dziekuje!

Wakacje spedziłam w górach i nad morzem. W lipcu wyjechałam na 2 tygodnie w sudety z rodziną.Codziennie spacerowalam dlugo po górach i podziwialem piekna przyrode. Zwiedzalam Kodowe Zdrój.Jest to niezwykle miejsce.Podsumowujac, ten pobyt w gorach byl swietny!
W sierpniu wyjechałam z rodziną nad Morze Bałtyckie do przepieknej miejscowosci Jantar.Ten pobyt byl bardzo przyjemny. Przez caly czas byla ladna pogoda, slonce prazylo bez ustanku.Plywalam w morzu i opalalam sie na plazy.Co wieczór ogladalam zachod slonca.Kazdego ranka, po sniadaniu jezdzilem na rowerze i gralem w siatkowke z kuzynka.Pobyt nad Morzem był cudowny.Pieszczyste plaże, szum fal sprawily ze czułam sie jak w raju- to były wakacje moich marzeń.


PO Francusku:

J'ai passé mes vacances a la montagne [ i nad morzem]
[W lipcu wyjechałam na 2 tygodnie w sudety z rodziną]
Tous les jours je faisais de longs promenades dans la montagne. J'admirais la belle nature.Je visitais Kudowa Zdrój. C'est un endroit extraordinaire. En résume, ce séjour a la montagne était superbe.


[W sierpniu wyjechałam z rodziną nad Morze Bałtyckie do przepieknej miejscowosci Jantar.]
Ce séjour était tres agréable.Il faisait tres beau, le soleil brillait tout le temps. Je negais dans un [morzu] et je bronzais sur la plage. Chaque soir je regardais le coucher du soleil.Tous les matins, apres le petit déjeuner, je faisais du vélo et je jouais au volley-ball avec mon cousine.[Piaszczyste plaże, szum fal sprawily ze czułam sie jak w raju- to były wakacje moich marzeń.]
błagam ludzie pomóżcie mi :(:(
J'ai passé mes vacances a la montagne et au bord de la mer.
Au mois de juillet, je suis allee aux Sudety avec a famille
et le mois d'aout j'ai passe au bord de la mer Bałtyk dans un joli village Jantar.Ce séjour était tres agréable.Il faisait tres beau, le soleil brillait
tout le temps. Je negeais dans la mer et je me bronzais a la plage.
Chaque soir je regardais le couche du soleil.Tous les matins, apres
le petit déjeuner, je faisais du vélo et je jouais au volley-ball avec
ma cousine.Les plages sableuses et le bruit des vogues m'ont fait sentir comme dans un paradis, c'etaient les vacances de mes reves
dziekuje bardzo!! dziekuje!!! pozdrawiam:):)

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa