Wywiad z dziennikarzem na temat wakacji

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam problem. Trochejuz sobie znim poradzilem ale potrzebuje jescze 15 zdan na temat taki jak w temacie "Wywiad z dziennikarzem na temat wakacji". Oczywiscie wiadomo o co chodzi np. zwiedzanie krajow. Jak bym mogl mi ktos napisac to bym byl bardzo wdzieczny. Jesli sie uda to na jutro to zycie mi uratujecie bo jestem zagrozony i musze napisac takie cos. Pozdrawiam
hmmmm "troche juz sobie z nim poradzilem ale potrzebuje jeszcze 15 zdan";p oh, faktycznie pestka, Ty przeczytales polecenie a my odrobimy za Ciebie prace domowa...

no wiec tak po pierwsze my tu nie odrabiamy prac domowych tylko je poprawiamy. Wiec jesli chcesz to napisz cos sam a my Ci to mozemy sprawdzic, ale biorac pod uwage ze masz to na jutro i ze wypracowanie po polsku zajmuje minimum godzine, a po francusku, szczegolnie w Twoim wypadku, ze 3 razy weicej, to nie licz ze ktos o 2iej w nocy Ci to sprawdzi!! z reszta nawet po polsku nie chcialoby mi sie pisac 15 zdan za kogoś.

sorry ale co robiles caly dzien?! jak jestes zagrozony to trzeba bylo do tego usiasc wczesniej i sie przylozyc a skoro to olewasz to my tym bardziej!!!