proszę pomóżcie przetłumaczyć :* :(

Temat przeniesiony do archwium.
moje wakacje były super. spędziłam je w Bułgarii. zwiedzałam piękne okolice jak neseber pomorie i inne... pogoda była wspaniała. każdego dnia było ok 30 stopni C. dużo pływałam w ciepłym morzu czarnym. trochę czasu oczywiście poświęciłam na opalanie:) było cudnie. chciała bym kiedyś tam wrócić.



chciała bym zrobić to sama ale nie umiem :(
proszÄ™ :(
J'ai passé mes vacances en Bulgarie.J'ai visité les plus joli coins comme Neseber ,Pomorie .Pendent les vacances il faisait beau ,la température dépassait 30 degrés .J'ai nageais beaucoup dans la mer noire et j'ai bronzais.J'ai passé des vacances de rêve ,j'aimerai y retourner .
J'ai passé mes vacances en bulgarie. J'ai visité les coins les plus beaux, comme Neseber, Pomorie. Pendant les vacances il faisait beau, la température dépassait les 30 degrés. J'ai nagé dans la mer noire et j'ai aussi beaucoup bronzé. j'ai passé des vacances de rêve, j'aimerais y retourner un jour.
N
jejjuuu bardzo Ci dziękuję :*:*:*:* sama bym nigdy nie dała radę :* dziękuję jeszcze raz z całego serca :*
jejjuuu bardzo Ci dziękuję :*:*:*:* sama bym nigdy nie dała radę :* dziękuję jeszcze raz z całego serca :*

 »

Brak wkładu własnego