prosze o przetłumaczenie tego krótkiego tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze serdeczenie o przetłumaczenie tego krótkiego tekstu!!

„Czas wolny”

Kiedy chodzę do szkoły w czasie wolnym, czytam książki, magazyny, oglądam telewizję. Lubię sport, dlatego biegam, chodzę na basen, siłownię i jeżdżę na rowerze. Uwielbiam chodzić do kina z przyjaciółmi i na dyskotekę. Na wiosnę chodzę grać w piłkę z kolegami z klasy.
Na wakacje naprawdę odpoczywam. Śpię do południa, oglądam TV, gram na komputerze, spotykam się z przyjaciółmi. W wakacje lubię wyjechać z miasta. Odwiedzać rodzinę lub pojechać na kolonię.
W wakacje nie uczę się, więc spędzam czas na przyjemnościach.

Z góry dziękuje
:-)
Le temps libre

Pendant l'annee scolaire, quand j'ai un peu de temps libre je lis des livres, des magazines et je regarde la tele. J'aime beaucoup le sport, et c'est pourquoi je cours, je fais de la natation( nie wiem jak jest siłownia) et je fais du velo. J'adore aller au cinema et a la discotheque avec mes amis.
Le prentemps je fais du football avec mes amis d'ecole.
Mais pendant le vacances je me repose bien. Je dors tres longtemps, je regarde beaucoup de la tele, je joue a l'ordinateur et je renconte mes amis.
J'aime aussi quitter la ville ou j'habite, pour passer un peu de temps pour rendre visite a ma famille .
Pendant les vacances je n'appreds pas alors j'ai le temps pour les plaisirs.
Podałam zly e-mail
[email]
Mam nadzieje ze tłumaczenie sie przyda:)))
Ślicznie dziękuje :-****!!! Jesteś ciudowna!!!

 »

Pomoc językowa