krótki list pomóżcie

Temat przeniesiony do archwium.
jeśli możecie pomóżcie mi napisać ten list
Francuskiego uczę się od pół roku,ale tłumaczenie tekstów sprawia mi poważną trudność.Próbowałam to napisać ale nie zbyt sobie radzę . Mój profesor jest bardzo wymagający i naprawdę mam duży problem jeśli nie sprawi to Państwu dużego kłopotu bardzo proszę o poświęcenie mi troszkę czasu
oto on
Do Państwa Hanin
Kochani piszę do Was gdyż właśnie wróciłam do Polski.Z całego serca dziękuję Wam za gościnę w Paryżu.Dzięki Wam czułam się jak w rodzinie.Dziękujemy za niezwykłe prezenty.Mama jest zachwycona zapachem perfum,a tata poznał nowy smak wina.
Jeśli nie macie specjalnych planów na spedzenie świąt to serdecznie zapraszam do mojego kraju.
Liczę na Wasz przyjazd gdyż Swięta to wyjątkowy czas kiedy spotykamy sie z bliskimi.W mojej rodzinie święta przeżywamy tradycyjnie i nasza kultura zawiera wiele wspaniałych zwyczajów z którymi chciałabym się podzielić
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź
Gorąco pozdrawiam i do zobaczenia
Kasia
Madame et Monsieur Hanin,
Je vous écris pour vous dire que je suis bien rentrée en Pologne.
Je vous remercie du fond du coeur pour votre accueil à Paris. Ce séjour était très agréable et grâce à vous je me suis senti comme dans ma famille.
Ma mère a été très contente de son parfum et mon père a découvert une nouvelle sorte de vin.
Si vous n'avez pas encore de projets pour Noël, j'aimerais bien vous inviter pour passer les fêtes de fin d'année dans mon pays. En Pologne, Noël est une fête exceptionnelle où nous retrouvons nos proches et nos amis.
Dans ma famille on passe Noël selons les traditions. La culture polonaise compte beaucoup de traditions que j'aimerais bien vous faire découvrir.
J'espére que vous allez bien, je vous fais de gros bisous et
à bientôt

PS. Gdzieniegdzie ciutke zmienilam.
Marlena
Marlenko myślałam, że dziś nikt mi już nie pomoże załamałam się.
Podejrzewam, że nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak bardzo mi pomogłaś .
Z całego serca bardzo Ci dziękuję i życzę by jak najszybciej powróciło do Ciebie to dobro, które otrzymałam
ciesze sie , ze moglam pomoc. Na tej stronie jest duzo dobrych ludzi, ktorzy jak moga, to pomoga... Szkoda, ze nie wszedzie tak jest. Raz poprosilam o napisanie mi kilku zdan po angielsku na sasiedzkim forum i odpisano mi : "sama sobie napisz leniuszku..." ???

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa