APEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Zwracam sie do wszystkich romanistów działających na forum i pasjonatów języka. Jak wiecie stronę mają tworzyc internauci- czyli my. APELUJĘ :-) do wszystkich którzy dysponują czasami wolną chwilą, mają ochote pomóc innym i podzielic się swoją wiedzą. ZACZNIJMY DZIAŁAĆ na tej stronie oczywiście:-) Edytor w którym przygotowuje się materiały jest banalny ( skoro ja umiem sie nim posługiwac to każdy będzie umiał) . Potrzebne są tylko dobre chęci!!!!!!!!! Skontaktujcie się z szefem strony. Ja też chetnie przekaże to co już wiem i wyjaśnię co i jak ( w miare możliwości) :-) redakcja czeka na rzetelne osoby. Co ze słomianym zapałem odpadają. Dzięki.
Wspaniała wiadomość!!!Jestem po romanistyce i chętnie podzielę się swoją wiedzą,mogę prosić o dodatkowe info( jestem na tych stronaxh od nioedawna i nie zabardzi się orientuję w organizacji) Dzieki
No prosze!!!!!!!!!!!! Co za radość. Możesz napisać maila do redakcji, ze chcialbys pomoc itd (adres jest an pierwszej stronie), albo skontaktuj sie ze mna [email] i przesle ci ten edytor , instrukcje jak sciagnac, co robic dalej. A po pierwszych probach tworzenai w edytorze i zaakceptowaniu tego co zrobisz przez Lukara zaczniemy "tworzyc" :-) pozdro.
wlasnie stworzylam na tym edytorze "proverbes".
Marlena
Ja tez napisalam do Lukara, mam nadzieje ze mi udzieli stosownych informacji... :)
LUDZIE NO NIE WIERZE ZE JEST WAS TAK MALO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROMANISCI LACZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MYSLALAM ZE BARDZIEJ POTRAFICIE WALCZYC O PRZETRWANIE FRANCUSKIEGO. ~!!!!! CZEKAMY NADAL NA ODWAZNYCH CHETNYCH. TRZEBA COS OD SIEBEI DAC CHYAB NAJPIERW PRAWDA??????????????
Salut imienniczko!:-)
Gratuluje pomysłu!
Jestem romanistka, mam sporo materialow, tylko z czasem niestety kiepsko. Moglabym wysylac materialy komus zeby je umieszczal na stronie, jesli będę mogła pomóc, bedzie mi bardzo miło. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
wyslij na moj adres ktory jest w pierwszym mailu. jakos to miedzy soba podzielimy a materialy zawsze sie przydadza:-) pozdrawiam:-)
tzn troszke nizej :-)
kOLEJNY RAZ WIELKA PROSBA DO WSZYSTKICH UDZIELAJACYCH SIE. wIDZE PO RAZ KTORYS FAJNIe ZROBIONE OPRACWOwanai zagadnien gramatycznych. Naprawde nie uwazacie ze lepiej bedzie zrobic to raz i inne osoby zaiteresowane takim zagadnieneim tez moglby by skorzystac. To naparwde nei zajmuje duzo czasu Niech kazdy zrobi jeden temat i strona bedzie sie rozwija a o to chyab wszystkim tu chodzi. Co wy na to??? Jezeli ktos chce pomoc to zglaszajcie si ealbo doLukara albo do mnie. Pzdrawiam i czekam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe