UśMIECH ZA TWóJ USMIECH

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do was OGROMNą PROśBę!!!! Mam cztery fotografie, które muszę opisać. Przedstawiają osoby. Każda z nich robi inną minkę np. usmiech, płacz, grymas. Jakbyście je opisali? Podajcie swoje emailki i wam je wyśle. Z góry wielkie dzieki!!!! Pozdro ;)
A może Ci jeszcze obiad ugotować i w domu posprzątać ??
Właśnie,niektórzy chcą ZA DUŻO. Ja się pytam o krótkie zdanka, których jeszcze nie znam, bo nie wszystkie słówka są mi znane, ale staram się uczyć jakoś na biężąco.
Niektórzy chcą, by im właśnie obiadki jeszcze ugotowano, pokrojono, nakarmiono i w ogóle.
Co Wy robicie na tych językach, że sami nie potraficie nic napisać?
Ja w szkole miałam franc i musiałam nieźle zakuwać, sama się uczyłam i dobrze mi szło. Wiele z niego pamiętam;))
no spoko..... ja tylo grzecznie prosiłam...a jak sie coś nie podoba to wy**** :/ ...nie musicie za mnie gotować...ale dupę zawsze mozecie podetrzeć :P
Po co się od razu denerwować. Mogłaś chociaż spróbować, a tak po prostu zdałaś się na innych... Miałaś zatem prawo oczekiwać takiej odpowiedzi- przyppominam: "Prosimy o NIE proszenie o odrobienie zadań domowych, tłumaczenia długich tekstów oraz inny prośb w których nie widać własnego wysiłku. Takie wpisy na ogół pozostają bez odpowiedzi. Zachęcamy jednocześnie do samodzielnej pracy i prośbe na forum o sprawdzenie - szansa na odzew forumowiczów jest wtedy nieporównywalnie większa :)"

Byłaś świadoma najprawdopodobniejszej naszej reakcji zatem nie masz sie zbytnio co denerwować (bo to twoja wina)...
Twoje wypowiwedzi pokazują tylko jaki / jaka jesteś p[rymitywny/a... Eh, żal...:|
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa