Pomóżcie...

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.Czy moge prosić o poprawienie bledów i przetlumaczenie nie przetlumaczonych zwrotów?Będę bardzo wdzieczna.Umiesciłam ju ten post w innym "rozdziale" tego forum bo nie wiedzialam dokładnie gdzie to mam umiescic.

Salut:)Merci,ca va bien.Ca va?Je suis tres contente que tu m'as ecrire.Je m'appelle Kasia.Est-ce que tu dois expedier sa photo(swoje zdjęcie)et ecrire guelgue chose "o sobie".Quelle musique ecoute-tu?Est-ce gue tu as freres ou soeures?Est-ce gue tu habitesa campagne ou la ville?"Pzepraszam za błędy ortograficzne"A bientot.



Z góry dzieki;)
que tu m'as ECRIS.

est-ce que tu PEUX ENVOYER sa photo et ecrire QUELQUE CHOSES (hmmm chyba najlepiej "de toi" albo może "de soi-meme")

Quelle musique ECOUTES-tu?

est-ce QUE (chodzi mi o to zebys uwazala na to ze pisze sie przez Q a nie przez G)

lepiej bedzie: est-ce que tu as un frere ou une soeur? (a jak chcesz koniecznie w liczbie mniogeij to: est-ce que tu as des freres ou des soeurs?

est-ce que tu habites a la campagne ou a la ville? (Twoje zdanie tez jest poprawne jesli czasownika habiter uzylas w znaczeniu zamieszkiwac, ale wtedy powinno wygladac: est-ce que tu habites une capmpagne ou une ville?

jesli uzyjesz poprawnie akcentow i ogonkow na poczatku przy "c" to nie ma bledow ortograifcznych wiec po co to pisac?:P
powinno być chyba - je suis tres contente que tu m'aies ecrit ( subjonctif)
i może : est-ce que tu peux envoyer sa photo et ecrire quelques choses SUR toi /te decrire
Dziekuje ci bardzo:):)

Wiem że to sie pisze przez Q ale widocznie bylam juz taka spiąca że mi sie pomyliło:P Sorki:) A z tymi bledami to tak na przyszlość by się przydało:P
Aha:) A mogłysbyscie mi jeszcze napisać jak jest"przepraszam za błędy ortograficzne" Z gory dziękuje:)
excusez-moi pour les fautes d'orthographes
Dzieki:*:*:*
mysle ze nie masz o co juz przepraszać skoro prosisz o poprawe na forum;)
nie "o co" a "za co";)
La question:
Tant que c'est toi - Dopóki jest sobą ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia