Proszę o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
Salut Asia!
J'ai les photos de Torunia. Sur la photo Je vois Jarka et sa seur et toi mais j' ne connue vieille madame dans le chapeau.Je me souviens très bien notre faire du vélo, jouer au bascet et nager. Je veux envoyer ces photos demain.

Proszę, gdyby ktoś miał czas jeszcze dzisiaj na to zerkną była bym wdzięczna.
... je vois Jarek, sa soeur et toi, mais je ne connais pas cette âgée madame coiffé d'un chapeau (vieille to stara, tak troche obesowo:P lepiej uzyc starsza, w podeszlym wieku czyli agee). Je me souviens (tu nie mozesz wstawic mon bo te zaimki stoja tylko przed rzeczownikami) faire du velo, .... reszta dobrze
możesz też napisać "pamietam bardzo dobrze jak jezdzilismy rowerem, plywalismy, itp ale nie wiem czy znasz czasy przeszle??
Uczyłam się jakiegoś czasu przeszłego z étre i avoir ale wolała bym nie eksperymentować z moim francuskim :D Wiem, że to by ładniej wyglądało. Jeszcze raz dzięki za pomoc uratowałaś mi skórę przed jutrzejszym francuskim. Mam pytanie czy prosiłaś kogoś kiedyś o pomoc czy poprostu wchodzisz na tę stronę i tylko ty komuś pomagasz?
raczej wchodze i pomagam:) francuski mi sprawia przyjemnosc, a przy okazji sobie wszystko utrwalam, moze czasami sie czegos dowiem:) a to co jest bardzo proste no to nie wymaga z mojej strony wysilku wiec czemu mam nie pomoc:)
Mi to się podoba :D jeszcze raz dzięki i do zobaczenia
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia