Pomoc z członkami rodziny ...

Temat przeniesiony do archwium.
Mój tata ma na imię Roman, ma 45 lat. Jego zawód to Górnik. Jest on wysoki, szczupły, ma niebieskie oczy. Jego cechy charakteru to gadatliwy, leniuch
LLubi on oglądać TV, Kocha spędzać czas wolny z rodziną, nie nawidzi On gdy ktoś jest nachalny!

Mój brat ma na imię Łukasz ma 22 lata. Jego zawód to mechanik. Jest wysoki, szczupły ma brozowe oczy. Cechy charakteru to uparty, pewny siebie, bałaganiarski.
Lubi on bawi sie ze swoim dzieckiem, Kocha spędzac czas z żoną, nie nawidzi ran wstawać !

Moja sistra ma na imie Wiola, ma 21 lat. Jest średeniego wzrostu, szczupła, na brązowe oczy . Jej cechy charakteru to bezczelna, uparta,radosna. Lubi ona wychodzić na spacery, Kocha spędzać czas z dzieckiem, nie nawidzi być lekceważona .

Mój brat ma na imie Darek, ma 20 lat. Jest średniego wzrostu, szczupły, ma niebieskie oczy,. Jego cechy charatkeru to gadatliwy, uparty, odważny.
Lubbi spędzać czas ze znajomymi, Kocha gać z GTA, nie nawidzi wstawac do pracy !
Jaki jest twój wkład w odrobienie zadania?
nienawdzić
no co ty, zielonosiwy, nie znasz czasownika nawidzić? np. nawidzę język polski! :-P
Ależ w jakie odrobienie, jakiego zadania? Myślę, że koleżanka poszukuje pracy dla członków rodziny, stąd też opisuje ich profile. Albo to coś w rodzaju portretów na stronę randkową... Tata nieśmiały, "nie nawidzi ON" gdy ktoś jest nachalny - więcmoże sam dziewczyny szuka...
poszukuje pracy dla członków rodziny to niech się do PSL-u zapiszeù.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia