Masakrycznie potrzebuje tłumaczenia!!! Proszę wejdź

Temat przeniesiony do archwium.
Mógłby ktoś to przełożyć na francuski? Bardzo proszę. Co prawda znam troche francuski (poziom A2), ale to jest b. ważny tekst i nie chce porobić głupich błędów. Prosze o pomoc! Tekst: "Witam Wszystkich :) Czy jest tu ktoś, kto studiuje na uczelni XX, lub jest jej absolwentem? :) Jeśli możesz podać mi jakieś informacje i odpowiedzieć na kilka moich pytań, byłabym bardzo wdzięczna. Czekam na każdą wiadomość o tej szkole. Jak już wspomniałam jest to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuje :)" Bardzo proszę niech ktoś przetłumaczy :( to jest naprawdę mega ważne :(
Szczerze mówiąc, to nie wygląda to na "bardzo ważny tekst". Chociaż to pewnie kwestia subiektywnej oceny :-P

Wysil się trochę, to ktoś ci pomoże.
edytowany przez humpetej: 01 maj 2014
Z poziomem A2 powinnaś przynajmniej część napisać :) choćby powitanie :P spróbuj, napisz tutaj, to, co Ci wyjdzie, to ktoś poprawi błędy, ale wszystkiego za Ciebie nie zrobimy.
Bonjour a tout Czy jest tu ktoś, kto etudiere a'lecole XX ou est jej absolwentem? Jeśli Vous povez jakieś des informations e odpowiedzieć na kilka moich pytań byłabym bardzo wdzięczna . Czekam na każdą messgage a propos cette l;ecole Jak już wspomniałam c'est tres important pour moi.Z góry dziekuje
Tyle umiem :S
A bardzo mi na tym zależy
Wierzymy. A gdy otrzymasz odpowiedź na owo pytanie? Co wtedy?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa