Opis planu szkoły

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich. Potrzebuję planu mojej szkoły. Ma to wyglądać mniej więcej tak: moja szkoła jest bardzo duża, ma 3 piętra, szatnie znajdują się w piwnicy, na pierwszym pietrze jest sala gimnastyczna, sekretariat i warsztat kulinarny, restauracja, na pierwszym pietrze jest biblioteka, hol, sklepik szkolny, sala matmeatyczna i językowa, na drugim pietrze są sale do przedmiotów zawodowych, na trzecim piętrze jest sala humanistyczna. Moja szkoła jest bardzo duża i znajduje się w centurm miasta. Moja pani od francuskiego dyktuje nam słówka ale o budowe zdań jest bardzo ciężko wię zwracam się o pomoc i z góry dziękuję :)
To zeby bylo nie za latwo napisze nie po kolei ^^
Mon école est un très grand bâtiment de trois étages. Il se trouve en centre ville.
Les vestiaires sont au sous-sol.
Czego nie ma na tym pierwszym pietrze?!
Au premier étage il y a: gymnase, secrétariat, warsztaty kulinarne (Ty masz slowka :p ),restaurant,bibliothèque,salle de mathématique et des langues (?)
Au deuxième étage se trouvent les salles de przedmiotow zawodowych (pozostawiam Tobie) et en fin, au troisième étage il y sala humanistyczna (pareil)...