Repetytorium

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś zna jakieś dobre repetytorium leksykalne z języka francuskiego? Gramatycznych jest sporo, ale nie mogę znaleźć żadnego do nauki słownictwa. Chodzi mi o coś naprawdę dobrze napisanego, z bogatym zasobem wyrażeń, zwrotów etc. Z góry dzięki za pomoc!
Ja Ci polecam taką książeczkę "Prendre au mot: vocabulaire thématique" autorstwa Evelyne Siréjols, éditieur- Didier.
Tu masz link, zobacz sobie, jak ta książka wygląda:)http://www.amazon.fr/Prendre-au-mot-Vocabulaire-th%C3%A9matique/dp/2278038532
Jest dużo słówek, zwrotów plus ćwiczenia (et les corrigés à l`intérieur du livre;))
Ale jej nie można kupić w Polsce:(
Hmmmm, ja ją w sumie mam odkserowaną od mojej sorki, to zapytaj swojego nauczyciela/swojej nauczycielki, może też ma, to Ci pożyczy;]
Aniu, chyba żartujesz moja nauczycielka nawet jakby miała tą książkę to i tak by mi jej nie pożyczyła:( Prosiliśmy ją, aby zrobiła z nami arkusz maturalny, to się nie zgodziła, a co dopiero mówić o pożyczeniu książki:(
Matko, to co Ty masz za nauczycielkę??? Współczuję... Szkoda, że Cię nie uczy taka osoba, jak moja prof de français- nie ma problemu z pożyczeniem książki, i takiej gramatycznej, i jakiejś tak po prostu do poczytania (ile razy mi "Mikołajka" pożyczała;)) Od niej też mam większość materiałów do olimpiady;) Kurcze, szkoda, że ta Twoja jest taka... Powinna raczej pomóc uczniowi, a nie...:/ A na serio nie ma tej książki w żadnej polskiej księgarni? Ani w Marjannie, ani w Edukatorze??? Kurde, szkoda, ze nie mam skanera...
Nie ma:( Trudno:(
A co do mojej nauczycielki, to szkoda nawet o tym mówić...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa