Tell me more! - francuski

Temat przeniesiony do archwium.
hej! ostatnio poszukiwałam programów do samodzielnej nauki francuskiego i trafiłam na program interaktywny "Tell me more! Francuski". Czy ktoś pracował kiedykolwiek z tym programem? Tak wiem - mam poczytać na forum. Jednak nigdzie nie zauważyłam wzmianki o tym programie. Nie chciałabym zmarnować kasy (250-350 zł)
Odradzam, znacznie lepszy jest Francuski no probleme + UX ,wyd. Supermemo oraz do tego prof.Pierre Słownictwo 6.0 - koszt ok. 100 zł a o niebo lepsze. Obecnie korzystam i jestem b.zadowolony. Tell me more - przerost formy ad treścią. Warte co najwyżej 50 zł a i to za dużo.
PS.
oczywiście chodziła mi o Pas de probleme! + z Supermemo UX
pracuję z programem profesor Pedro do hiszpańskiego - świetna rzecz, z tym, że nie nadaje się dla całkowicie początkujących... pewnie z francuską wersją bedzie tak samo
i co wybrałaś ? jeśli tell me more to podziel się opinią o nim. ja miałem okazję poznać ver. sprzed 5 lat stąd moja jego krytyka (francuski w pigułce 2.0 był znacznie lepszy), lecz może coś poprawili ... Ciekaw jestem opinii na temat najnowszej wersji tego programu : Tell Me More Special Edition Francuski 1000 h . Jeśli ktos nabył i pracuje z nim to proszę o kilka słów na jego temat (z góry dziękuję). osobiście pracuję z Francuskim pas de probleme! wspomagając się prof.Pierrem i jestem bardzo zadowolony , dużo zostaje w głowie, jak przerobię do końca pokuszę się o krótkie podsumowanie na forum zalet i wad kursu.
Korzystam z Tell me More Francuski i moja ocena tego programu to 6/10. Ogólnie program dobry, jednak trochę dziwny układ. Uczy metodą, które nie zawsze się sprawdza. Zaczyna się dialogiem, później ćwiczenia itd. W zadaniach trzeba często znać słówka, których nigdzie nie zaprezentowali wcześniej do nauczenia. Bardzo przydatny do pogłębiania wiedzy, gdy zna się język na pewnym poziomie, raczej nie dla początkujących.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie