kurs francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
witam,
uczyłam się przez 4 lata francuskiego, co zakonczyłam zdaniem egzaminu delf b1, teraz miałam ponad roczną przerwę w nauce, lecz chciałabym znowu wrócić do nauki. zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kursu ksiązkowego lub multimedialnego , ale nie wiem który byłby dobrym wyborem,
czy mogłabym liczyć na pomoc ?
Polecam Ci zestaw prof.Pierre Słownictwo 6.0 wyd. Edgard (znakomity do nauki słówek - ok. 10000 słówek , wyrażeń i zdań , koszt ok.60 zł - lub zamiennie Rozmówki francuskie z Supermemo - ok.3000 słówek i wyrażeń 20 zł) i kurs Pas de probleme! + wyd. Supermemo (3 poziomy, każdy po ok.60 zł) oparty (i unowocześniony) o znany i ceniony kurs kasetowy "Parlez avec nous, c'est facile" dr Jacka Plecińskiego (zresztą podobnie jak i "Francuski w 3 m-ce" wyd. PONS poziomy początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany - który zamiennie polecam - osobiście wolę naukę z Supermemo). Chwalone także na tym forum jest wyd.Assimil ze swoją serią samouczków "łatwo i przyjemnie" i m.in. ich "Francuski łatwo i przyjemnie" z płytką CD - ale będę mógł na ten temat powiedzieć coś dopiero za kilka tygodni bo dopiero się zacząłem nim "bawić"(niedawno kupiłem za ok.80 zł z tym że to książka + CD z nagraniami w mp3 do niej.). Miłej nauki.
dziekuje ślicznie za tak obszerną pomoc na pewno skorzystam :)))))))))!!

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego