Bardzo proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam na imię Jennifer dopiero zaczynam uczyć się języka francuskiego z kursem ESKK nie wiem czy jest to dobry pomysł bo jeszcze nigdy nie miałam takiego kursu.
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z Państwa (kto oczywiście np. korzystał z tego kursu) wypowiedział się na jego temat.
Jakim jeszcze innym sposobem można uczyć się języka francuskiego samodzielnie?
Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam Jen.
Myślę, że uczyć się zupełnie samemu jest zbyt trudno, chodzi o wymowę i słuchanie. Ja próbowałam w ten sam sposób, ale zaprzestałam. Ucze się na skypie, zapraszm, chętnie pouczę się z kims, kto lubi francuski!
livemocha.com są tam różne kursy i ludzie poprawiaja tekst i wymowę
zaleta , że nie na żywo, bo mój skype "szczeka" i trudno sie porozumiewać. Jak skype działa dobrze to można on line :)
Bardzo dziękuję, no przez skypa to niestety niemożliwe bo nie posiadam mikrofonu no i programu też nie.
Tylko jeżeli masz dużą motywację do nauki. Jeśli nie jesteś bardzo wytrwała i pracowita, to odpuść sobie. Nikt nie będzie Cię poganiał jak w szkole językowej, więc wszystko zależy od Ciebie! Wierz mi- dużo osób nie wytrzymuje pierwszych 3 miesięcy, mimo, że zapał na początku jest ogromy...

Co do ESKK to polecam, z tym że o wiele lepsza jest starsza wersja kursu, gdzie uczysz się zwrotów "gotowych do użycia" na pamieć (kurs początkujący możesz nabyć na allegro; wyższe poziomy francuskiego są jeszcze dystrybuowane w starszej wersji).

Dzięki CD dołączonym do kursu, nauczysz się dobrej wymowy, bo jako wzór masz rodowitego francuza, a nie dukającego Polaka lektora.

Kurs dał mi wiele, jestem absolwentem 3 poziomów czyli 4 letniej harówki w każdej wolnej chwili- wyjechałem dzięki niemu na erasmusa do Francji (nie miałem żadnych problemów z porozumieniem), a po powrocie zdałem certyfikat na poziomie C1. Wszystko więc zależy od motywacji.
I po przerobieniu tylko tego kursu zdałeś ten egzamin? Co robiłeś ponadto?
ja proponuje kurs tell me more jest dobry
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie