french in a month (learn like kids)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mysle o zaczeciu nauki francuskiego i chce sie was spytac co myslicie o programie french in a month. Nigdy nie uczylem sie francuskiego. Ale jesli znacie jakis inny program albo kurs z ktorego moglbym rozumiec po francusku za 3 miesiace. Nie zalezy mi na pisowni tylko na mowieni. Z gory dziekuje za pomoc.
Ani w miesiąc ani w trzy miesiące nie nauczysz się żadnego języka. Chyba że jesteś jakimś rodzajem geniusza.
Chodzi mi zeby przez ten czas nauczyc sie mowic i cos rozumiec. Na pisowni mi nie zalezy.
Na pewno nie "rozumieć po francusku za 3 miesiące" ani "nauczyć się mówić".

Mówić "coś" i rozumieć "coś", to tak, dasz radę.
A mógłbyś poradzić jakiś kurs najlep iej żeby był to kurs mówienia bez gramatyki i pisowni najlepiej w formie audiobooka.
Do samodzielnej nauki nic ci nie mogę poradzić, bo nie mam takiego doświadczenia.

Właściwie to bym odradzał samodzielną naukę. Gdzieś tutaj na forum jest cała dyskusja o tym, taki specjalny wątek.
Zdania były (i są) podzielone. Jak dobrze pamiętam to skończyło się na rękoczynie, ktoś został odwieziony do szpitala na sygnale, chyba z 7 szwów na ranie ciętej, wybita lewa górna jedynka, dwa złamane palce u nogi, itd. Także jak chcesz podjąć znowu ten temat, to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność!

YOU HAVE BEEN WARNED!

(fade to black)
Humpetej, ja kocham Twoje poczucie humoru.
Bez podtekstów.
(zaczerwienił się jak bałwan jaki)
Duże poczucie humoru jest oznaką dużej inteligencji.
A to znasz ?
http://www.youtube.com/results?search_query=les+grosses+tetes+&sm=1
Gdyby tylko przerośnięty mózg nie był błędem ewolucji...

Les Grosses Têtes - jasne, klasyk... :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Ici on parle français

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie