Pod murem

Temat przeniesiony do archwium.
Jak dotad nie udalo mi sie nigdzie dostac na studia (probowalem do GDA na rom i KNJO , WWA - KNJO), mam jeszcze 14 wrzesnia KNJO w Koszalinie i to wlasnie ostatnia szansa .
Czy ktos jest w podobnej sytuacji ? Co pozniej , jak sie nie uda? ( w moim przypadku wosjko lub jakas szkola policealna ) .
Znacie jakies studium ,szkole policealna zwiazana z jezykami , angielsi , francuski?moze byc nawet informatyka :) .
wiem, że w warszawie jest studium policealne, na którym jest dużo kierunków, m.in. język francuski. Studium to nazywa się centrum edukacji kadr i mieści się na ul. grochowskiej www.cek.pl
Lub jeśli masz kasę to do środy można składać podania o przyjęcie na studia wieczorowe do kolegium w wawie.. Wiem, bo ja też tam zadwałam.. teraz czekam tylko na wyniki :/
CEK bylby dobry gdyby nie 4 punkt na ich stronie , a mianowicie:
# Szkoła policealna bez uprawnień (nie wydaje żadnych zaświadczeń, legitymacji)-nie wiem , jak sie sprawy maja z naborem do wojska,ale chyba mialbym problemy jak nic nie daja.
Mimo wszystko dziekuje za pomoc.
Dobra po problemie , egzamin byl bardzo prosty i tylko 1 osoba nie zdala.Teraz pozostaje tylko to oblac :)

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe