DO STUDENTÓW UMCS - filologia romańska

Temat przeniesiony do archwium.
Studenci filologii romańskiej na UMCS w Lublinie - bardzo Was proszę - odezwijcie się!!

Mam kilka pytań co do zajęć, które macie i chętnie skorzystałabym z każdej informacji dotyczącej tych studiów.

Jeśli macie chwilkę czasu proszę odezwijcie się - moje gg - 7104764 lub mail - [email]

Justyna
dolaczam sie do Twojej prosby!!
Ehh chyba nikt nam nie odpisze :(

Tak w ogóle to jak sądzicie - KUL czy UMCS? Nie chodzi o ten kierunek ale tak ogólnie.
z tego co slyszalam to na umcsie wyzszy poziom i trudniej sie dosstac...na kulu zawsze mniej chetnych...
ale podobnie jak ty chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej i wogole...ale nikt nie daje znaku zycia;(((
a ty dobra jestes z francuskiego??
bo ja to tak srednio...troche za pozno odkrylkam moja ,,pasje"do tego jezyka...mam w sumie jeszcze rok, ale czarno to widze...(((ale staram sie jak moge;))
chcialabym zeby ktos opoiwedzial jak jest na takich studiach, jak to wszystko wyglada, czy ciezko itp...
NAPISZCIE COS PROSZE!!!!!!
i ja się dolaczam. pliiiz, ludzie, pomóżcie....
umcs, zdecydowanie.
Dziewczyny, nie panikujcie tylko idźcie z papierami na wizję lokalną, spotkacie studentów na korytarzu, pogadacie i uzyskacie informacje z pierwszej ręki również od pracowników przyjmujących podania. Z tego co wiem , na umcsie są w tym roku spore szanse na dostanie się. W przeciwieństwie do wielu uczelni, są też stypendia wyjazdowe w czasie studiów (jeden semestr nauki we Francji), super sprawa . Pzdr i powodzenia.
Temat przeniesiony do archwium.