KJO- łódz

Temat przeniesiony do archwium.
czesc, mam pytanie do osob ktore studiują w łodzkim kjo język francuski. czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak tam jest?czy warto tam w ogóle zdawać? jaki jest poziom?czy większy nacisk jest kładziony na praktyczny francuski czy na literaturę i językoznastwo?jaki jest poziom francuskiego? ja studiowałam rok filologię romańską alez przyczyn ode mnie niezależnych musiałam przerwać. bardzo prosiłabym o szybką odpowiedz bo niedługo muszę składać dokumenty.dziękuję wamz góry. każda informacja będziedla mnie cenna .
Hej ja wlasnie studiuje w KJO.Poziom jest na razie niski ale ja jestem w klasie ktora zaczela studia od tego polrocza i mamy doodatkowo jeszcze dolaczana pedagogike.Mysle ze jesli chcesz to mozesz zdawac do klasy z rozszerzonym francuskim + angielski od podstaw.Tam jest wysoki poziom.Pozdrawiam.Powodzenia
sorry ze pisze po dośc długim czasie ale nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie. moglabys mi powiedziec ile macie dokładnie godzin praktycznego tygodniowo? no i czy tej pedagogiki jest rzeczywiście tak dużo i czy wogole jest dużo zajęć.cenna będzie dla mnie ta odpowiedz.
>jestem w klasie ktora zaczela studia od tego polrocza i mamy
o czym ty wogole mowisz???

>mozesz zdawac do klasy z rozszerzonym francuskim + angielski

chyba ci sie z LO pomylilo bo na studiach sa kierunki i grupy a nie klasy...

« 

Pomoc językowa