Jak Wam poszedł CEW?

Temat przeniesiony do archwium.
Jak Wam poszedł CEW na UW? Na ile punktów liczycie?
czesc,test nie byl zbyt trudny,ale wole na nic nie liczyc,wydaje mi ze bedzie po prostu dobrze:)
No szczególnie trudny nie był. Ja kurde podstawę chyba zawalę. Zdaję na ILS i myślałem, że tam tylko rozszerzony się liczy, więc podstawę szybciutko napisałem, bez sprawdzania, a w ostatniej części bzdury na odczepne napisałem. A tu podobno się okazauje, że podstawa na ILS też się liczy :/ Ciekawe kiedy będą wyniki. Mówili, że do 4 lipca, ale może wcześniej dadzą? Niecierpliwię się, bo matura z angielskiego mi dobrze poszła i czy się dostanę do rozmowy (i na ILS trochę też) zależy od tego francuza.
cze,wyniki juz sa! wyrobili sie duzo wczesniej.Mi poszlo gorzej niz myslalem,poz.podst.78% rozsz.86%.Tez zdaje na lingwistyke,z angola mialem 90%podst i 72% rozsz.Nie wiem,co moglem zrypac na poziomie podst tam byly takie proste rzeczy ...nic, ciekawe kiedy oglasza kto przechodzi na ustne.
Piszcie jak Wam poszlo to bede mogl mniej wiecej ocenic,czy w ogole mam sie przygotowywac na ustny.
Ja mam na podst 76, a liczyłem na minimum 90, przecież to było takie banalne, nie mam pojęcia jakim cudem tak zawaliłem. A o rozszerzonym nawet nie mówię;( Też był w miarę prosty, a tu mi się płakać chce przez wynik. Myślałem, że takie wyniki będę miał z samych zadań zamkniętych. Lingwistyka stosowana sobie poszła... Nie mam już chyba szans;( Głupi francuski. Chyba mnie nie dopuszczą do rozmowy:( Chociaż może gdzieś na samiutkim końcu może bym się znalazł na rozmowie,bo z angielskiego mam 98 i 100. Ale ten powalony francuski wszystko zepsuł!:(
Na jaką kombinację zdajesz? ang+fr czy fr+ang? Ja pierwszy angielski oczywiście.
ja zdaje na fra + ang,tak w ogole to juz jestem studentem 2 roku w Kolegium Nauczycielskim Jezyka Francuskiego:) wiec nie bede sie wieszal jak sie nie dostane bo mam gdzie wrocic,tylko jednego mi tam brakuje ,angielskiego na poziomie kontynuacyjnym ,a tam jest od podstaw no i przez rok praktycznie nic nie uzywalem dlatego sie zdziwilem,ze tak nawet mi poszlo.
Co do egz. z fra bardzo dziwne ze dostalem tak mala ilosc punktow ,bo u siebie koncowy praktyczny zdalem na 3+ ,a tu byly rzeczy 10 razy latwiejsze....nic tylko sie wk****c.Wolalbym byc o rok mlodszy i zdawac nowa bo podobno byla latwiejsza od CEW no i do tego czesto nauczyciel naprowadza na wlasciwa odp.
Mimo wszystko mysle ze na ustny jest szansa,dodatkowo jest on podobno na tyle "ciekawy?"pod wzgledem tematyki tekstow ,ze to loteria,a jak jestes szczesciarzem to trafisz jako taki tekst i przegonisz tych co mieli lepiej na pisemnym.
Niech inni tez napisza jak im poszlo.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa