Czy trudno jest się dostać na romanistyke na uniwe

Temat przeniesiony do archwium.
Mamy pytanka czy trudno jest się dostać na filologię romańska na uniwerki w Polsce??????Bardzo chcielibyśmy się dostać na któryś z uniwerków, gdzie romanistyka jest dobra.Teraz jesteśmy w klasie maturalnej i zdajemy maturkę z francuskiego.Wiemy , że jest ciężko tak jak na każdych studiach filologicznych.Prosimy o konkretne informacje.W sumie , to najbliżej mamy na Uniwersytet w Białymstoku , ale nie orientujemy się jaki jest tam poziom na f.romańskiej , bo ogólnie to ten uniwerek jest dobry i jest wysoko w rankingach.Pozdro dla wszystkich forumowiczów.Prosimy o wpisy.
odkąd pojawiła sie nowa matura a z nią nowe zasady rekrutacji na uczelnie wyższe, dotarło do mnie, że jestem dinozaurem ze starą maturą....dodam jeszcze, że toruńska romanistyka jest całkiem do rzeczy(momentami nawet przyjemna:)

prosze tylko innych forumowiczów, aby chociaż w tym temacie darowali sobie najeżdżanie (zasłużone czy nie) na łódzką romanistykę.
Uniwesytet Lodzki - brzyyydal :P
kurcze:DD Mam dzisiaj taki smutny dzień,ale naprawdę mnie rozbawiłeś:))) Dzięki:)))) :DD Pozdrawiam :)))
à ton service :)
Ja polecam romanistyke na UMK!:-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Życie, praca, nauka