LINGWISTYKA STOSOWANA ang+fr UW

Temat przeniesiony do archwium.
kto się dostał na ling. na uw z wiodącym francuskim proszę o wpisy. czy wiecie cos o 3 lekturach ktore sa podane na stronie ils, a z ktorymi maja sie zapoznac studenci I roku i z ktorych to ksiazek bedzie test?
ja sie dostalem. [gg] . nie martw sie, pozostali studenci tez sie martwia o co biega z tymi lekturami.
Czy oprócz punktów za maturę liczyły się też jakieś testy predyspozycji, rozmowy?
nie, licza sie tylko wyniki z pisemnych.
wiem, troche niesprawiedliwe, zwlaszcza jesli jestes naprawde dobra. rekrutacja ogranicza sie tylko do sprawdzenia wiedzy z poziomu jezykow na maturze. jest to szansa dla tych o mniejszych srodkach i mozliwosciach :). nie przeszkadza to jednak zeby olimpijczycy i dwujezyczni zajeli tam 2/3 - 3/4 miejsc.. c`est la vie
Fuzz a wiesz może ilu było chetnych w tym roku na ten kierunek < głowny francuski a potem angielski> i ilu sie dostało? I czy możesz mniej węcej określić ile trzeba by było miec minimalnie % z matury by sie tam dostać.... wiem że to sie nie da tak łatwo określić bo zalezy od ilosci kandydatow i i ch wyników :) ale czy licza sie tylko pisemne czy ustne tez biora pod uwage? bo pewnie wypadalo b yzdawac ustne z ang jak i z fr rozszerzone :) i Pewnie wypadalo b ymiec ponad 90 % i z ang i z fr i z ustnej i pisemnej zeby w ogle zlozyc podanie.....przede mna ostatni tydzien wakacji i maturka :) a szczerze zalezy mi na tym kierunku, czy bylbys tak uprzejmy i znalazl kiedys troche czasu na gg, bo mam jeszcze pare pytan :) 9248026 :) z gory dzieki :)
Test został anulowany.
to prawda. Ty tez na ils?
a ja skonczylam ILS, bylo SUPERrni az Wam zazdroszczernjeszcze raz bym zrobila 5 latrnmopze inne jezyki tym razemrna jak do ustnej franc. ktos na IV r. trafi, to UWAGA na Pania TRUYK !!!!!!!!!!!!! brrrrrrrr
Ja mam w planie iść na ten kierunek... ile trzeba było mieć % żeby się dostać? Ciężko tam jest? Jest możliwość uczenia się 3 języka?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Studia językowe