wyniki rekrutacji na filologię romańską(uj)???

Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna
może teraz ktos mi odpowie?chodzi mi o uam.dziex z góry
ja się dostałam na portugalski i bardzo się z tego cieszę :DD mogłabyś napisać coś więcej o tych studiach??
ja sie dostalam na romanska i wloska, wybralam romanska. kto jedzie na oboz adaptacyjny do rabki ??
hmm, witam Darren, ja też od października zaczynam ten sam kierunek:D z tego co słyszałam/przeczytałam na tej filologii rzeczywiście jest dużo łączonych zajęć z iberystami, np gramatyka opisowa, co jest mi sobie dość trudno wyobrazić ;p no i brak specjalistów, przedmiotami typu literatura zajmują się ludzie specjalizujący się w wykładaniu tych rzeczy na iberystyce..jeśli da sie te studia pogodzić z drugim kierunkiem to bardzo bym sie cieszyła, ale jak to wygląda jak zwykle okaże sie w praniu:)
hej hej perwszoroczni romaniści z Ujotu :P
Gdzie sie podziewacie?
Widzimy sie za niecały miesiąc ;-)
Troche mi śpieszno, żeby już zacząć te studia ;) ( wiem, wiem będe żałowała tych słów ... :D)

Pozdrawiam gorąco!
a i chętnie poznam przyszłych kolegów i koleżanki z roku, wiec jakby coś to zostawiam moje [gg] :)
Hmm, tak zastanawiam się co by tu napisać, żeby mnie nie wyrzucili ze studiów jak mnie tu zidentyfikują :P W każdym razie na części zajęć z TP z nativem (zajęcia z języka) będziecie uczyć się z książki "Portugues sem fronteiras", czyli przygody Steve'a w Portugalii :) Absolutnym hitem jest jednak kurs portugalskiego na kasetach z lat bodajże 80, które będziecie oglądać co tydzień. Gramatyka opisowa - część praktyczną mieliśmy oddzielnie, wykłady z iberystami. Największą atrakcją są jednak pasjonujące wykłady z literatury portugalskiej, która wielu światłych dzieł nie obejmuje, dlatego omawiamy jest każdy najmniejszy wierszyk :) łacina - zależy na kogo się trafi, mój rok niestety miał pecha :P:P pozdrawiam i miłego studiowania życzę :)
mam kilka pytan:
a mozesz mi powiedziec z czego zdawałas mature i na jakim poziomie??
i moze ktos wie ile osob przyjeli na uam??
no i trzeba koniecznie zdawac dwa języki obce na rozszerzeniu?
Temat przeniesiony do archwium.
31-37 z 37
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa