studia w Lyon. prosba o pomoc w zorientowaniu sie

Temat przeniesiony do archwium.
witam.
Chcialabym rozpoczac studia we Francji w przyszlym roku. niedawno dowiedzialam sie,ze bede mogla wyjechac..Normalnie tam rekrutacja jest gdzies na poczatku roku, do marca-kwietnia...ale tam, gdzie ja chcialabym, sa jeszcze procedure complementaire, i insciption tardive.. na miejsca, ktore beda wolne
Szczerze, mam duzo klopotow z polapaniem sie z tym wszystim, nie wiem czy dobrze wszystko rozumiem, nie wiem czy bede potrafila wypelnic dobrze to wszystko co trzeba.
Czy jest jakas osoba, z która moglabym nawiazac kontakt mailowy i ktora moglaby mi pomoc przy tych zapisach? ( powiedziec czy dobrze rozumiem wszystko co tam pisza, co do dat, itd) Byłabym napraswde bardzo wdzieczna. Gdyby ktos sie odezwal, ja napisalabym o co chodzi. Naprawde bardzo prosze o pomoc. Nie chcialabym przegapic okazji. ogolnei jestm osoba malo wierzaco w siebie, wszystkiego sie boje, teraz tez mam wrazenie, ze sobie nie poradze..ale bardzo bym chciala przynajmniej miec szanse. Dlatego pomoc bardzo by mi sie przydala.
Podaje mojego maila : [email]
Bardzo bede wdzieczna za wszelka pomoc.
pozdrawiam serdecznie.