studia- romanistyka 2010

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Czy ktoś wybiera się do Łodzi, Wrocławia lub do Torunia na Uniwerek???
Jeśli są takie osoby to może podzielicie się informacjami na temat progów punktowych etc??
No i piszcie gdzie w ogóle się wybieracie:)
Pozdrawiam! :)
Ja się waham czy się rejestrować czy nie. A ty się rejestrowałaś już gdzieś i co zdawałaś na maturze??? I jakie przeczucia co do wyników????
ja logowałam się już do Wrocka i do łodzi, więc Ty też się zaloguj nic nie tracisz :) a zdawałam francuski R i polski R. Z polskiego szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile mogę mieć a z francuskiego podstawa myślę, że ok. 80% a rozszerzenie ok. 60% trochę zawaliłam gramatyke ...;/ a Ty co zdawałaś no i jak myślisz jakie będą wyniki?
Ja zdawałem francuski polski i wiesz co nie zaglądałem do kluczy. Co do wyników nie myślę o nich jak przyjdą wyniki to się wtedy będę zastanawiał. Co do tych uniwerków co już się logowałaś to we Wrocławku było w zeszłym roku trudno się dostać. Było do cholery chętnych na większość kierunków. W łodzi to nie wiem a w Toruniu było słabo przyjmowali nawet z podstawową maturą( mieli Mało chętnych).
Rozumiem ale wiesz co z tego co wiem to w tamtym roku we Wrocku też przyjmowali osoby z podstawą wiem to bo moja kumpela miała 90% z podstawy i się dostała bez problemu :) ale mam nadzieję, że w tym roku również będzie mało chętnych :D
Pozdrawiam :)
a jest ktoś może na forum z Łodzi???? albo ktoś kto się tam wybiera???
romaniści pisać! ;-D
ja nie do Łodzi ale tez na romanistyke składam ^^
ja też, ale do wro i poznania. składa ktos moze do nkjo we wrocku?
a dokonaliście już opłaty rekrutacyjnej? wiem, że nie ma jeszcze wyników ale z tego co się orientuje moi znajomi już dokonali wpłaty ;/
ja dopiero po 30 bede kase wpłacac bo teraz to bez sensu
hej,
ja zdaję na romanistykę na UMK w Toruniu i lingwistykę stosowaną (francuski+arabski). Ciekawe czy dużo chętnych na fr+arabski?
Pozdr
hej,
mogłabyś napisać mi więcej o tym kierunku?:) a co do chętnych to myślę, że dużo osób nie będzie bo nie oszukujmy się z roku na rok coraz mniej osób wybiera francuski.
Pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka