Studia 2010/2011 NKJO Gliwice j.francuski

Temat przeniesiony do archwium.
361-377 z 377
| następna
W Kolegium nie ma mowy o nudzie :D :) no chyba ze trzeba sie uczyć znowu odmiany czasownikow z Bescherella :P (mowie wam ta ksiazka bedzie wam sie snila po nocach:P)

Bedzie smiesznie:)
Myślę, że już pod Aulą ;) ;>
Mam do Was pytanie... Co byście powiedzieli na to, żeby utworzyć nasze własne forum, do którego mielibyśmy dostęp tylko my, czyli specjalność francuska...? Myślę, że to znacznie ułatwiłoby nam kontakt. Jeżeli byście chcieli to mogłabym się zająć utworzeniem takiego forum;) Czekam na Wasze opinie:)
to jest bdb pomysl;) ja za;D
Tzn. ja bym utworzyła dla stacjonarnych oczywiście, myślę, że niestacjonarni powinni utworzyć sobie osobne forum, żeby nie mieszały nam się pewne informacje...
jestem ZA
I podobno chyba już maila wspolnego mamy. Jak on sie zwał?
edytowany przez Oczek90: 01 paź 2010
Forum dobra rzecz;D!
tłumaczeniowa ma swój e-mail, my też ;>

co do forum, również jestem za :-) mogę pomóc w miare możliwości.
edytowany przez wika_: 01 paź 2010
Tzn. na razie z tym już coś działam, postaram się w miarę możliwości skończyć prace nad tym forum jak najszybciej, ale jeszcze trochę czasu mi musicie dać ;)
Forum dla studentów studiów stacjonarnych o specjalności język francuski już powstało, zapraszam więc na stronę:
http://www.francuski.pun.pl/forums.php
Mam nadzieję, że Wam się spodoba ;)
Wszystkie zawarte na forum informacje są dostępne tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników studiów stacjonarnych.
mam prosbe do francuskiego dziennego... U nas na niestacjonarnym nie bedizemy miec rpzedmiotów takich jak Historia Francuskiego obszaru jezykowego, Literatura Francuska, Jezykoznawstwo itp.. wszystkich tych wykladowych.. czy byłby ktos tak mily i podsyłal mi notatki z tych zajec ?
Witam was serdecznie. Bardzo zalezy mi na odpowiedzi na nastepujace pytania:
1.Czy poziom nauczania na f.francuskiej jest dosc wysoki, na tyle aby mozna kontynuowac studia magisterskie na UJ czy tez UW badz na uniwerku w poznaniu ? Zdaje sobie sprawe, ze wymagany jest przede wszystkim wklad wlasny, ale czy uczelnia cisnie :) ?
2. Czy moze orientujecie sie jaki byl prog punktowy w tym roku?
3. Bardzo infantylne i pytam z ciekawosci , jakie sa proporcje plci : ) ?
ad 1. Jest to filologia od podstaw, więc jeśli nie uczyłaś się wcześniej francuskiego, to nie będziesz się nudzić. No ale jeśli uczyłaś się wcześniej tego języka, to powtórka też nie zaszkodzi :). Co do poziomu to trudno mi oceniać, bo to moje pierwsze studia. Myślę, że kontynuacja studiów magisterskich na innej uczelni jest jak najbardziej możliwa. Trzeba jednak uważać, aby sobie nie narobić zaległości (co bardzo łatwo jest zrobić), bo później to wychodzi i marny Twój los na tych studiach :).
ad 2. Nie mam pojęcia, ale łatwo było się dostać.
ad 3. Nie zdziwię Cię, jeśli napiszę, że większość to płeć piękna? :P
Nie dziwi mnie to jakoś : ) A można wiedziec ile macie godzin PNJO i literatury ? No i jak się żyje (studiuje) w Gliwicach?
Z PNJF
I sem. 120h
II sem. 120h

z Literatury
I sem. 30h
II sem. 60h

Studiuje się... no nawet nawet, aczkolwiek wiadomo, że z semestru na semestr jest co raz więcej nauki, wiecej do opanowania i wiecej zajęć. Osoby od podstaw muszą naprawdę sporo czasu poświęcić na naukę.
Temat przeniesiony do archwium.
361-377 z 377
| następna

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego