filologia romańska UP 2011

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 90
Ahoj! Jakie macie wyniki? ;) Chwalcie się
juz w piatek bedzie wszytsko wiadomo :)
czy ktos z Was skladal tez na romanistyke na UJ ?
ja składałam :)
ja składam na UŚ i UJ, ale to drugie tylko tak dla sprawdzenia się. A nuż mało osób się zdecydowało albo wszyscy cudem zrezygnują. :D
Jak nastroje przed wynikami? Bo ja od tygodnia chodzę roztrzęsiona ;)
Nie ma się co martwić, łatwo się dostać na UP
ale to tylko 30 miejsc.. ; / no chyba, że mają w zwyczaju przyjmować więcej. Wiecie jak to jest?
wlasnie tez mnie martwi to, ze jest tylko 30 miejsc :( baaardzo chcialabym sie dostac.. tez skladalam na US ;-) a czy ktos moze logowal sie tez na Uwr?
wszyscy jestescie z woj malopolskiego?
NIe wiem jak na innych, ale na UŚ przyjmują z zasady więcej kandydatów niż przewiduje limit. Tak samo na UJ. Później się wykruszą ludzie i będzie normalnie. :) Chyba nie mamy się o co martwić.
Kiedy macie wyniki? Na uj już jutro! ;<
I jestem ze Śląska ;)
edytowany przez katarynkaja: 10 lip 2011
UP da wyniki 15 lipca
na uś już od kilku lat przyjmują na romę wszystkich, którzy się zgłoszą. Raczej nie bedzie inaczej w tym roku.
Witam wszystkich pasjonatów języka francuskiego :) mam pytanko :) ktoś z Was wybiera się na filologię romańską do Opola na Uniwerek? proszę o jak najszybszą odpowiedź :)
Ja sie logowalam do Opola na uniwerek, ale raczej sie nie wybieram. Czekam na wynik z Krakowa, a do Wroclawia juz mnie przyjeli. Pozdrowania!!
A jeżeli mogę wiedzieć to ile miałaś % francaise9210?
A czy ktoś z Was wybiera się na filologię romańską nienauczycielską z maturą z angielskiego i w ogóle nie zna francuskiego?? Wiadomo Wam coś może o grupie zerowej??
z tego co mi wiadomo jeżeli nie zdawałaś fr tylko ang a idziesz na filologię romańską od podstaw to nie bedzie problemu. bedziesz miala wszystko od poczatku. a idziesz na UO?
UO?? W sensie, że Uniwersytet Opolski??
hej, nie wiecie o której dokładnie będą jutro wyniki na UP ?
tak UO to uniwersytet opolski
Między 13 a 14
Składałam na up na nauczycielską i nienauczycielską. Dostałam sie an nauczycielską. Na tej drugiej jestem na rezerwowej.. Wpisy są do piątku. A dopiero w piątek będzie lista osób, które dostały się z rezerwy.. Czyli mogę jedynie dokonać wpisu i mieć 100% pewność, że jestem na studiach lub zaryzykować, ale wtedy mogę zostać z niczym. Czy można się dowiedzieć pod koniec tyg ile osób dokonało wpisu i ewentualnie ile osób zapisało się na rezerwową? Jaki był próg z rezerwowej w tamtym roku.. może ktoś wie.. Bardziej zależy mi na nienauczycielskiej. Proszę o odp :)
dostalam sie na nauczycielska :)
Hej, mam pytanie- czy myślicie, że z wynikiem 78% z matury rozszerzonej z angielskiego mam szansę na dostanie się w drugim naborze na filologię romańską nienauczycielską? Wprawdzie jestem daleko na liście rezerwowej, ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć statystyk odnośnie rekrutacji z lat ubiegłych, więc nie potrafię ocenić swoich szans...
To wszystko zależy od tego ile osób z listy przyjętych zrezygnuje i ile miejsc się zwolni :) bądź dobrej myśli :)
Chyba jestem jednak niepoprawną optymistką, w której wciąż tli się iskierka nadziei, że może jednak znajdzie się tam dla mnie miejsce, biorąc pod uwagę fakt, iż część osób pójdzie na UJ na romanistykę, a większa część zrezygnuje z dalszych etapów postępowania rekrutacyjnego... :]
a na jaką uczelnię się wybierasz?
na UP w Krakowie i to z angielskim rozsz.... Strasznie bym chciała, ale chyba jakis cud musiałby się stać... :( Oczywiscie nigdy nie mow nigdy, choć patrząc realnie to nikłe szanse. :P
wpoziomka- mam podobną sytuację.. ; / też nie wiem co zrobić.. gdzie się jeszcze dostałaś?
na nienauczycielska prog od 90% byl teraz
Ja się dostałam na filologię romańską z największą ilością punktów ;-);-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 90

« 

Brak wkładu własnego

 »

Życie, praca, nauka