UMCS lingwistyka 2012/2013

Temat przeniesiony do archwium.
Chcę wybrać się na studia związane z językiem francuskim, najlepiej lingwistyka(fr/ang), tylko nie wiem dokąd?
Czy ktoś, kto jest studentem tego kierunku np. w Lublinie mógłby się wypowiedzieć na temat, czy warto? Jeżeli nie, dlaczego? Gdzie warto?
Tegoroczni maturzyści, jakie Wy macie plany?
ja tez chciałabym francuski, aktualnie myślę o UP w Krakowie, o UMCSie tez myslałam, ale jakoś nie bardzo ciągnie mnie do Lublina
zizou02, ja tez mysle o Krk na semestr 2012/2013. Masz jakis kontakt z kims, kto studiuje na UP ?
mam ale na włoskiej nienauczycielskiej, ogolnie sobie chwali, podobno nie jest najgorzej
Wiodącego francuskiego na lingwistyce w Lublinie nie ma, możesz wybrać angielski + francuski, tego drugiego języka jest zdecydowanie mniej.
Jeśli mym yślisz o francuskim, zastanów się nad filologią romańską, aktualnie program umożliwia opcję:
nauczycielską (po maturze z francuskiego), traduktologiczną i z jęz. włoski jako drugim.
Dodatkowo, na UMCS realizowany jest aktualnie Projekt Język francuski spacjalistyczny na studiach licencjackich - daje dodatkowych 400 godz, języka specjalistycznego z przygotowaniem do tłumaczeń, potwierdzenie dodatkowych kwalifikacji punktami ECTS i wpisem do indeksu, możliwość odbycia praktykt w firmach oraz płatne staże dla najlepszych absolwentów.
Tu więcej:
http://dlarynkupracy.umcs.pl/jezyk-specjalistyczny-francuski/

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia