Romanistyka KUL - rekrutacja

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Składam papiery na romanistykę na KUL awaryjnie, ale są szanse, że tam właśnie wyląduję, więc wolę spytać.
Zdawałam francuski tylko na poziomie podstawowym i mam 95%, generalnie poradziłąbym sobie z rozszerzeniem, ale głupia nie wpisałam go w deklarację. No i mam angielski rozszerzony.
Czy mam szanse dostać się do gr zaawansowanej? Bo przeliczając więcej pkt mam z angielskim, ale nie chcę uczyć się franca od podstaw znowu.

A, i prosiłabym i szybką odp, bo jutro rano najpóźniej muszę opłacić kierunek =D.
Nawet jeśli dostaniesz się do początkującej, to zawsze możesz iść do rektora albo dziekanatu i powiedzieć, że sytuacja wygląda tak a nie inaczej i chcesz iść do grupy wyżej. Jeśli nie pójdą na słowo, to powinni chociaż jakieś testy zaproponować, to też są ludzie przecież. ;) Ja na UAM się wybieram.
w tamtym roku sytuacja wygladala nastepujaco. Wszyscy pisali test ktory weryfikowal przynaleznosc do grupy poczatkujacej i zaawansowanej. Nawet jesli ktos chcial sie przeniesc do gr poczatkujacej zaawans. lub odwrotnie to byla taka mozliwosc. W gr poczatkujacej byly osoby z zerowa znajomoscia fr ale rowniez takie ktore sie uczyly

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia